17 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

REKLAMA: VII OGÓLNOPOLSKI EKOLOGICZNY BIEG SZLAKIEM TRZECH WIEŻ NAD BORAMI

3 min read

Organizatorzy VII Ogólnopolskiego Ekologicznego Biegu Szlakiem Trzech Wież nad Borami zapraszają wszystkich amatorów biegania do przeżycia po raz kolejny niezapomnianych chwil w Krainie Trzech Wież nad Borami.

W północnej części województwa kujawsko – pomorskiego znajduje się malownicza Kraina trzech wież nad borami. Swoim zasięgiem obejmuje dzisiejszą gminę Lubiewo w powiecie tucholskim. Od ponad stu lat w jej krajobraz wpisane są trzy świątynie, których wieże górują nad roztaczającymi się wokoło Borami Tucholskimi.
Kraina trzech wież nad borami, to miejsce szczególne, umożliwiające spotkanie z dziedzictwem religijnym wy-pracowanym i pozostawionym przez pokolenia minione. To spotkanie odbywa się w niepowtarzalnej atmosferze tworzonej przez przyrodę lasów, jezior, pól oraz Brdy – jednej z piękniejszych rzek Pomorza. Warto tutaj dotrzeć, aby skorzystać z tego bogactwa.

Teraz nadaża się wyjątkowa okazja, aby poznać ten piękny szlak w sposób szczególny…

To kolejny już raz odbędzie się jedna z najpiekniejszych imprez dla wszystkich, którzy kochają bieganie. Gmina Lubiewo słynie z tego, że jej imprezy sportowe stoją na najwyższym poziomie organizacyjnym. Przkonaliśmy się o tym w ubiegłym roku.

W tym roku będzie ciekawiej, ponieważ VII OGÓLNOPOLSKI EKOLOGICZNY BIEG SZLAKIEM TRZECH WIEŻ NAD BORAMI ODBYWA SIĘ W RAMACH  GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 2014, tym samym impreza staje się bardzo prestiżową. Nie ukrywajmy tego, uczestnicy przybywają z całej Polski w różnym wieku, to bez znaczenia ponieważ ta pasja wciąga bezpowrotnie, a bieganie poniekąd staje się sposobem na życie, ale o tym wiedzą nieliczni.

W tym roku na biegaczy, ich rodziny i kibiców czeka znowu wiele wiele atrakcji, oczywiście po szczegóły odsyłamy wszystkich zainteresowanych do macierzystej witryny organizatorów INFORMACJA – aktywny link odkrywa wszystko. przybywajcie jak najliczniej, zabierzcie ze sobą najbliższych, dzieci i niech ta najbliższa sobota stanie się jedną z najpiękniejszych w tym roku!

SOBOTA 5 DZIEŃ LIPCA, RUSZAMY JUŻ OD SAMEGO RANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W programie między innymi:

7:30 – 10:15    Rejestracja biegaczy i wydawanie numerów startowych – Sala Sportowa Zespołu Szkół w Lubiewie – ul. Wojska Polskiego 16.

UWAGA – rejestracja biegaczy, którzy nie zapisali się poprzez system elektroniczny odbywa się już od godz. 7:30

11:00  START— LUBIEWO, ul. Wojska Polskiego (przy sali sportowej Zespołu Szkół w Lubiewie)

11:15               Biegi Uliczne Dzieci i Młodzieży      –  zapisy od godz. 7:30 do 10:15.

ok. 12:45         Ceremonia dekoracji zwycięzców Biegów Ulicznych Dzieci i Młodzieży.

ok. 13:30         Ceremonia dekoracji zwycięzców Biegu i losowanie nagród.

PONADTO:

10:00               Festyn Uliczny – w programie wiele atrakcji, m.in.:

  • swojskie borowiackie przysmaki i potrawy;
  • gokarty na pedały;
  • loteria fantowa.

9:30;  14:30 Zwiedzanie wieży widokowej Kościoła w Lubiewie z przewodnikiem.                              Wieża widokowa jest udostępniona przez cały czas trwania imprezy, a poprzez               lunetę można podziwiać widoki Borów Tucholskich.

20:00               Zabawa taneczna w parku przy muszli koncertowej w Lubiewie
(organizator—Rada Sołecka w Lubiewie).

Nawiązując do słów jednego z ubiegłorocznych biegaczy – Serdecznie zapraszamy, do biegania ale i na gościnę!

 

ORGANIZATORZY:

SRGL „BORY”

WÓJT GMINY LUBIEWO

MIESZKAŃCY   LUBIEWA – ORGANIZATORZY

FESTYNU ULICZNEGO

 ***

 W IMIENIU ORGANIZATORÓW SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY.

TOKiS – PRESS ponownie zapewni obsługę medialną imprezy, jednak tym razem nasze ruchome studio będzie wyjątkowe i całkowicie nowe. Nie będzie nas słychać, ale z pewnością widać. Sprawozdanie z imprezy przekazywać będziemy „na żywo”. Zaglądajcie do naszego portalu będzie się sporo działo.

Przypomnienie z ubiegłego roku – start

____________________________

(RED.)

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook