29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

2 cylindry rekomendują. FORMUŁA 1 – KRÓLOWA SPORTU MOTOROWEGO w GOK w Osiu.

2 min read

Zanim opowiemy o piątkowej imprezie krótki wstęp filmowy i jej zapowiedź. W rolach głównych Magda, Zientar, Herman i siostra Zientara – Aśka.

Start.

FORMUŁA 1 – KRÓLOWA SPORTU MOTOROWEGO

Zawody Formuły 1 wywołują sporo emocji, o nudzie nie ma co mówić. O początkach swojego zainteresowania tą dyscypliną, podstawowych zagadnieniach, wydarzeniach opowie Remek Rajnik podczas spotkania, na które już dziś zapraszamy.

Remek Rajnik – Formułą 1 zaczął się interesować od 2002 roku,  kiedy to  po raz pierwszy oglądał wyścig na jednym z Niemiecki kanałów i od razu zakochał się w tym sporcie. Miał wtedy tylko 4 lata i wyścig był tym lepszy, im większy był w nim wypadek.

Sam przynaje: „ F1 moją pasją stała się niedawno  bo od 2011 roku, kiedy to Kubica miał potężną kraksę w jednym z rajdów. Dopiero od tego czasu ten motosport stał się moją pasją …  życiem.Prezentacja „F1-The Queen Of Motosport”,  której jestem organizatorem będzie dotyczyła oczywiście Formuły 1. „.

Co będziemy robić? Będziemy opowiadać o historii tego sportu i nie tylko! O czym jeszcze? O takich rzeczach takich, jak „kers  drs i ers” oraz o aerodynamice i kierowcach.

Lecz to nie wszystko!! Na prezentacji tej będziemy również oglądać dużo ciekawych filmów i filmików. Prezentacja ta jest skierowana do tych którzy się Formułą 1 interesują jak i tych, którzy tego sportu nie oglądają.

Formuła 1 – spotkanie z Remkiem Rajnikiem

Piątek, 24 października, godz. 17:00

______________________

Polecamy!

(red.)

Mat. 2 cylindry, GOK – Osie

Fot. Wikipedia

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook