3 MIESIĄCE ARESZTU DLA SPRAWCY KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM

W poniedziałek (29.10.2018r.) tucholscy kryminalni zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za włamanie do warsztatu mechanicznego w Tucholi. Łupem złodzieja padły pieniądze w kwocie blisko 16 tys. złotych. 19-letni sprawca trafił na trzy miesiące do aresztu.

Posiadane informacje przez tucholskich policjantów pozwoliły ustalić i zatrzymać mężczyznę, który w niedzielę (28.10.18r.) dokonał w kradzieży z włamaniem do warsztatu mechanicznego na terenie miasta. Łupem włamywacza padły pieniądze w kwocie około 16 tys. złotych. Sprawca to 19-letni mieszkaniec Tucholi. Mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek (29.10.18r.) i trafił do policyjnego aresztu. Tego samego dnia usłyszał już zarzuty. Następnie w środę (31.10.18r.) na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny areszt. Sprawa ma charakter rozwojowy, kolejne zatrzymania to tylko kwestia czasu.

Za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.  


Autor: sierż. szt. Bartosz Wiese

Next Post

Zderzenie dwóch aut w Wełpinie...

sob Lis 3 , 2018
Pierwszego listopada o godz. 15:56 OSP w Bysławiu zostało zadysponowane do zderzenia dwóch samochodów w miejscowości Wełpin na trasie Bysław-Cekcyn.

Dla zainteresowanych

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook