23 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„23 kilometr” Krzysztofa Nowakowskiego już wkrótce w tucholskiej MBP!

1 min read

„Jazda psim zaprzęgiem to jeden z najlepszych sposobów obcowania z dziką przyrodą. Konkurować z nią może jedynie człowiek poruszający się pieszo, czy na nartach. Czuje on śnieg, lód, skałę, swoimi stopami. Jednak mamy nad nim przewagę, my mamy swoje stopy i cztery łapy każdego z psów, mamy swoją parę oczu i tyle par oczu jeszcze, ile w naszym zaprzęgu biegnie psów, tak samo mamy swój nos i wiele nosów psich. Jesteśmy człowiekiem i psami zarazem. Jednością, stadem, w którym każdy jest niezbędny. To bardzo pierwotne uczucie. Kiedy jeden z psów zobaczy renifera, czy ptaka, zobaczy go całe stado, także my. To właśnie stanowi magię psiego zaprzęgu.”

To fragment książki „23 kilometr”, która po 22 miesiącach pracy nad nią właśnie stała się dostępna dla czytelników. Jej autorem jest znany nam już z innego cyklu artykułów pan Krzysztof Nowakowski – sportowiec, podróżnik, maszer.

Tucholska MBP przygotowuje właśnie specjalne spotkanie z panem Krzysztofem, który będzie promował swoją najnowszą książkę. Niesamowite, czyżbyśmy doczekali się kontynuacji „Bellowa Zawieruchy”?

Gorąco zachęcamy do przyjścia i spotkania się z autorem. Będzie bardzo ciekawie.

_____________________

(red.)

Mat. http://syberiada-adventure.blogspot.com

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook