27 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

33 – latek odpowie za włamanie

1 min read

W niedzielę (08.01.2017r.) tucholscy policjanci zostali poinformowani, że na jednej z posesji w gm. Tuchola doszło do włamania. Zgłaszający przekazał policjantom, że możliwe, że sprawca jest jeszcze na miejscu. Funkcjonariusze po przybyciu pod wskazany adres zatrzymali 33 – latka, który z budynku próbował wynieść artykuły spożywcze.

O włamaniu dyżurny został poinformowany ok. godz. 13.30 przez krewnego mieszkańca posesji w gm. Tuchola. Mężczyzna oświadczył, że prawdopodobny sprawca kradzieży z włamaniem jest jeszcze na miejscu zdarzenia. Kiedy po chwili policjanci podjechali pod wskazany adres, zastali zgłaszającego oraz  33 – letniego mieszkańca gm. Tuchola, który miał dokonać przestępstwa. Łupem mężczyzny stały się głównie produkty spożywcze. 33 – latek nie był trzeźwy. Kontrola stanu trzeźwości wykazała, że stężenie alkoholu w jego organizmie wynosiło ok. 2,5 prom. Noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

___________________

Autor: mł. asp. Justyna Janiak
Publikacja: mł. asp. Justyna Janiak
Już wkrótce TOKiS – PRESS zajmie się tematem, który budzi w Polsce wielkie kontrowersje – bezpieczeństwem osobistym obywateli, pod kątem urządzeń, które służą do obrony miru domowego i nie tylko…
(red.)
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook