14 kwietnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

CEKCYN. VII edycja – KOCIOŁ Festival – już w sobotę 28 lipca

2 min read

Zapraszamy wszystkich na VII edycję KOCIOŁ Festival w sobotę 28 lipca w cekcyńskim amfiteatrze.

 Tegoroczna edycja jest energetyczna i rock and rollowa a zakończymy kocioł wielką zabawą i tańcem.
Głównymi gwiazdami tegorocznej edycji będą: Tymon Tymański oraz zespół Cała Góra Barwinków.

W tym rozpoczynamy o 19stej, kocioł rozpocznie trójmiejska formacja Bratoteka wesołym energetycznym rockiem. Młody zespół gra swoje utwory w sposób ciekawy i angażujący słuchacza a swoją muzykę wzbogaca muzyka akordeonu.

O 20 kompletna zmiana klimatu na scenę wychodzi W-O-W-A . Piosenki grupy W-O-W-A to z jednej strony przewrotne, dowcipne teksty, z drugiej zaś ostra, energetyczna muzyka, porywająca słuchacza od pierwszych taktów do tańca i pląsów. Wowa i jego kompani dzielą się żądzą zabawy do upadłego, złością i radością, zamętem i bzdurą. W ich twórczości można odnaleźć ironię, czarny humor i zmysł do operowania oryginalnymi środkami wyrazu.

Około 21.20 na scenę wyjdzie Tymon Tymański w projekcie Tymański/Gałązka/Kopylec – trio zagra to co najlepsze z twórczości Tymona Tymańskiego. tymin jest legenda na polskiej scenie muzycznej jego twórczość jest bardzo różnorodna – tak naprawdę nie wiadomo czego spodziewać się po jego koncercie, jedno wiem na pewno warto na niego czekać i posłuchać, to postać nietuzinkowa o wielkim uznaniu i doświadczeniu i bardzo się ciesze że udało się go zaprosić na Kocioł Festival.

 Około godziny 22.30 kotłową sceną rządzić zacznie nasza kolejna tegoroczna gwiazda zespół Cała Góra Barwinków – to legenda polskiej muzyki ska i reggae. Zespół słynie z świetnie przyjmowanych, energetycznych koncertów. Wystąpiła dotąd na niemal wszystkich najważniejszych festiwalach, a także dwukrotnie na Przystanku Woodstock oraz Heineken Opener Festival – w tym gronie brakowało Kocioł Festival i właśnie w tym roku to nadrabiamy 🙂

Serdecznie zapraszamy, godziny występów podane są orientacyjnie,
Wstęp oczywiście bezpłatny. Oby pogoda dopisała a będzie się kotłować 🙂

Z kotłowym pozdrowieniem


Michał Ziółkowski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook