22 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Act 447 Just. Część trzecia – punkt bez powrotu?

2 min read

Israel Singer wiele lat temu powiedział jasno, jeżeli Polska nie uczyni zadość żydowskim roszczeniom, będzie poniżana na arenie międzynarodowej, problem w tym, że ów jegomość był amerykańskim prawnikiem i działaczem społecznym pochodzenia żydowskiego, a w latach 2001–2007 sekretarzem generalnym Światowego Kongresu Żydów, niestety, okazał się być pospolitym… złodziejem. Stracił wszystkie funkcje, ale przepowiednia przetrwała do dzisiaj.

Rząd „dobrej zmiany” otrzymuje cięgi już od każdego, jako naród jesteśmy oskarżani o zbrodnie, faszyzm, ksenofobię, antysemityzm, który w postaci mleka kuflami pijemy wprost z piersi matek itd, itd. Najgorsze jest to, że świat ma interes w tym, aby w to uwierzyć. Wszystko skupia się wokół pieniędzy, a właściwie ich braku, biorąc pod uwagę fakt, że gra toczy się o 300 mld dolarów, których nie mamy, w ramach mienia bezspadkowego, przekładając na ludzki język, starsi i mądrzejsi robią wszystko, aby zmienić polskie ustawodawstwo, by zwyczajny skok na kasę usprawiedliwić. Rząd polski co robi? Milczy lub mówi: Polacy, nic się nie stało!

Jeden z liderów obozu władzy, choć sam jest zwyczajnym posłem, targuje się podobno z diasporą o to, że Polska może ewentualnie zapłacić 20% tej kwoty. Paranoja? Niekoniecznie, ponieważ pomimo braku pieniędzy, można Polskę wyszlamować przy pomocy przejęcia intratnych biznesów / nieruchomości. Na pierwszy ogień pójdą Lasy Państwowe, przemysł drzewny, to już żadna tajemnica, tak czy inaczej, nowa kasta zyska majątek, wpływy , a w efekcie władzę, a społeczeństwo polskie zepchnięte będzie do trzeciej kategorii obywateli. Będzie stanowiło tanią siłę roboczą, która niekoniecznie musi się rozmnażać. Taki scenariusz kreśli znany publicysta, którego już poznaliśmy w dwóch poprzednich częściach filmu. Czy przekroczyliśmy punkt od którego nie ma już powrotu?

Nadszedł czas na trzecią i ostatnią.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook