23 października 2020

Afera? Jaka afera?

2 min read

wsiMedia rozgrzały się do białości po tym, jak “WPROST” opublikował taśmy z nagraniem głosów Sienkiewicza i Belki. Doprawdy, trzeba tego nagrania wysłuchać w słuchawkach, aby zrozumieć bełkot w cieniu przestawianych talerzy i sztućców. Boże, jak oni jedzą? A  ze świń się śmieją, kochane zwierzątka, o inteligencji znacznie wyższej, niż cały, polski establishment polityczny razem wzięty.

Czy ta afera będzie przyczynkiem upadku rogacizny  Tuska? Nie sądzę, przy tak ogłupiałym i obojętnym na wszystko narodzie, można wybielić wszystko i wszystkich. I dzisiaj tuż po piętnastej usłyszelismy kolejny stek bzdur i kłamstw ze strony Kaszuba, któremu podniebienie sczerniało do reszty. Współczuję Jego ziomkom, oni muszą z tym piętnem żyć. Zanim jednak to zrozumieją, pan Tusk znowu się uratuje do kolejnej wpadki i tak aż do końca kadencji.

Zadajmy sobie jednak proste pytanie, komu zależało na tym, aby obecne brudy wypłynęły z takim hukiem? To prawie oczywiste.

WPROST  sympatyzuje z Komorowskim, zdaje się, że ciągle jest jeszcze prezydentem, a ten  sympatyzuje z WSI, co nie jest specjalną tajemnicą ! Już tylko to może sugerować kto nagrał te taśmy i dlaczego dał Wprost, choć podobno próbowano je wcisnąć i innym redakcjom. Niestety, ich naczelni ze strachu narobili w portki ! Tak właściwie służby powinny dostać pochwałę, okazały się przez długość nagrania… patriotycznymi. Nowy standard ustąpił dawnym napadom na mieszkania obywateli o piątej rano!

To dlaczego feralne taśmy pojawiły się  właśnie teraz ?

Są tego dwie przyczyny:

1. Pojawiające się coraz częściej artykuły o tym,  że Tusk ma chrapkę na prezydenturę, która oczywiście jest zarezerwowana tylko dla Komorowskiego. Odpowiednie służby tymi nagraniami chcą pokazać Tuskowi które miejsce ma w szeregu !

2. Atak na prawie magistra Olka Kwaśniewskiego, przy współudziale dwulicowców z  PO. Naruszono święty fundament zmowy w Magdalence między służbami komuchów, a Solidaruchami w myśl zasady: wy nie ruszacie naszych konfidentów, to my nie ruszymy waszych. O Kwaśniewskim przycichło,  mowa jest już  tylko o taśmach i aferze  w PO !

Tak, czy inaczej wszystko ma swoją przyczynę i skutek. Żal tylko weekendowego, seryjnego zabójcy, bo dostał tyle zleceń, że samo opracowanie planów działań, zajmie mu kilka miesięcy. To zbyt długo, może wylecieć z interesu i to w… powietrze!

______________________

Mariusz R.Fryckowski

Tekst opublikowano w mediach ogólnopolskich.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook