19 października 2020

Agitka przedstawicielki partii Biedronia w Tucholi

1 min read

Jak przewidywaliśmy, przed wyborami do eurokołchozu będą działy się cuda, które się filozofom nie śniły. Jeden z nich będzie miał miejsce w Tucholi. Po falstarcie z pierwszym terminem spotkania z mieszkańcami Tucholi, podjęta została druga próba w której udział weźmie liderka „Wiosny”, listy kujawsko-pomorskiej do Parlamentu Europejskiego – pani Wanda Nowicka.

Laicy nie wiedzą skąd przyszła, czego od nas chce, prócz podpisów, ale większość wie, że z partią Biedronia są wyłącznie problemy, jednym z nich jest promocja zachowań których tokis.pl nie akceptuje, wręcz zwalcza.  Jednak, do póki mamy tzw. demokrację i kapitalizm kompradorski, wszystko jest możliwe, dlatego dajmy szansę gościowi, nasza tucholska fontanna nie takie dziwy oglądała.

Zacytujmy fragment gładkiego tekstu zaproszenia.

 

Szanowni Państwo,

 Z wielką przyjemnością zapraszamy we wtorek, 9 kwietnia na spotkania z  liderką listy kujawsko-pomorskiej do Parlamentu Europejskiego – Wandą Nowicką. Nasza kandydatka zaprezentuje najważniejsze tezy programu wyborczego, przekażemy także informacje dotyczące działalności Partii Wiosna w regionie. Podczas spotkania będziemy również zbierać podpisy pod listami wyborczymi do Europarlamentu.

 14:15 Tuchola (przed fontanną na Placu Wolności 21).


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook