O TYM MEDIA NAS NIE INFORMUJĄ! AMERYKAŃSKA POLONIA ORGANIZUJE WIELKI PROTEST W SPRAWIE ACT447 JUST

To niebywałe, kiedy nasi Rodacy walczą o to, aby przedstawiciele przemysłu holocaustu nie skradli nam biliona złotych (równowartość 3 rocznych budżetów Polski) w ramach tzw. mienia bezspadkowego, które jest zwyczajnym skokiem na naszą kasę, nieruchomości, jestestwo, u nas panuje cisza, a brednie, które opowiada minister Czaputowicz, przyjmowane są za dobrą monetę.


Z trudem do społeczeństwa dochodzi informacja, że w 100-lecie niepodległości, już za chwilę zostanie nam ona odebrana! Niestety, widać wyraźnie, że obecny rząd albo zwariował, albo podjął decyzję, którą chce ukryć przed społeczeństwem pospołu ze swoją tzw. opozycją. Pewne fakty są kompletnie ukrywane, wygląda to gorzej, niż za czasów komuny.

Polonia na szczęście daje przykład, czy pójdziemy w jej ślady? Jak się to robi za Wielką Wodą?

Jeździmy po Polsce, organizujemy spotkania i pikiety. Wszytko dla 🇵🇱
WIELKI PROTEST POLONII W AMERYCE!!!
31 marca w Chicago, Nowym Jorku, Los Angeles, Filadelfii, Bostonie oraz Hartford, odbędą się protesty wielu środowisk polonijnych przeciwko ustawie S.447.

Ta ustawa zagraża dobru Polski — ważą się losy suwerenności i ekonomiczna przyszłość naszego Kraju.Drogi Rodaku, jeżeli los Twojej Ojczyzny nie jest Ci obojętny, przyjdź, zaprotestuj przeciwko tej ustawie. Niech głos zjednoczonej Polonii zostanie usłyszany w Waszyngtonie!Na protest przynieśmy flagi oraz inne emblematy w barwach narodowych.
Prosimy o nie przynoszenie żadnych banerów nawiązujących do partii politycznych lub zawierających kontrowersyjne hasła, które mogą posłużyć dyskredytacji naszego wspólnego protestu i jednocześnie zaszkodzić wizerunkowi Polski!Spotykamy się w niedzielę, 31 marca o godzinie 2 pm na DALEY PLAZA (50 W. Washington St, Chicago, IL.).kontakt:
stop.s447.chicago@gmail.com


(red.)

Źródło

Asmeredakcja

 

admin

Next Post

O możliwej zapaści "Piątki Kaczyńskiego" i wizycie ważnych urzędników z Bydgoszczy, również w Tucholi

pon Mar 18 , 2019
W świetle najnowszych doniesień prasowych w których centrum znajduje się przesławny projekt „Piątki Kaczyńskiego”, który ma być przypieczętowaniem zwycięskiego marszu Prawa i Sprawiedliwości po władzę i wpływy w zbliżających się wyborach. Nie bez znaczenia jest w tym wszystkim zbliżająca się wizyta heroldów projektu w: Kęsowie, Gostycynie i oczywiście w Tucholi. […]

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook