27 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Aniołowie z całej POLSKI ruszyli z pomocą Naszej Kindze!

2 min read

Na naszych oczach dzieją się wielkie rzeczy. Rzeka pieniędzy płynie z całej POLSKI, trafiają one na specjalne konta. Z każdą chwilą szanse na wyleczenie naszej Kingi rosną. Wspólnie dajemy niezwykły, a jednocześnie jakże przyziemny dar – pieniądze. Każdy wpłaca ile może, liczy się każdy grosz, każda złotówka, każde działanie!

Materiał, który opublikowaliśmy ledwie kilka godzin temu, odebrało już ponad 10 000 czytelników. Do akcji informacyjnej przyłączają się lokalne i największe media. Pospolite ruszenie zamienia się w armię aniołów, mających jeden cel – uratowanie życia wyjątkowej osoby. Dotychczas to Ona nas wspomagała swoją pracą, reprezentowaniem naszej Ojczyzny na arenach międzynarodowych, teraz możemy się Jej odwdzięczyć za całe to dobro.

Do tej chwili, uzbieraliśmy już gigantyczną kwotę, popatrzcie!

37 592 złote, a licznik ciągle się kręci, z każdą minutą poprzednia kwota jest już historią. Istnieje realna szansa, że w  niecałą dobę uzbieramy upragnione 60 000 złotych i Kinga Szweda wyruszy w swoją najważniejszą podróż…, do nowego życia.

Możemy zrobić tylko tyle, albo aż tyle: udostępniajmy sobie wzajemnie materiały informujące o tej wyjątkowej zbiórce, masowo przyłączajmy się do akcji. Nie są ważne spory, problemy polityczne, kłopoty dnia codziennego, wspólnie walczymy o kolejne życie!

Dzisiaj wszyscy możemy być Aniołami Stróżami Kingi! I będziemy!

SZCZEGÓŁY

_______________________

(red.)

Fot. kadr YT

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook