0 2 min 3 miesiące

Wzorem ubiegłych lat na terenie powiatu tucholskiego podczas wakacji możemy spotkać policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy. Funkcjonariusze w trakcie letniego wypoczynku pełnią służbę, wspierając tucholskich policjantów. Ich praca w naszym powiecie nie byłaby możliwa bez pomocy i zaangażowania jednostek samorządu terytorialnego.

 

Co roku w okresie wakacyjnym do naszego powiatu przyjeżdża niezliczona rzesza turystów, którzy szukają kontaktu z naturą i odpoczynku od codziennego zgiełku. W tym też czasie działania tucholskich funkcjonariuszy wspierają policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy. Mundurowi wspomagają miejscowych policjantów dbając o bezpieczeństwo mieszkańców i turystów odwiedzających Bory Tucholskie. Funkcjonariusze pełnią służbę w patrolach pieszych, rowerowych i zmotoryzowanych. Ich głównym zadaniem jest patrolowanie potencjalnie najbardziej zagrożonych rejonów oraz miejsc rekreacji i wypoczynku.

Praca dodatkowych policjantów nie byłaby możliwa bez pomocy i zaangażowania Pana Michała Mroza Starosty Tucholskiego, Pana Tadeusza Kowalskiego Burmistrza Tucholi, Pana Jacka Brygmana Wójta Gminy Cekcyn, Pana Daniela Kożucha Wójta Gminy Śliwice, Pana Ireneusza Kucharskiego Wójta Gminy Gostycyn, Pani Joanny Jastak Wójta Gminy Lubiewo oraz Pana Radosława Januszewskiego Wójta Gminy Kęsowo.


(red.)

KPP Tuchola / mat. nadesłane