0 2 min 1 tydzień

To kolejna inwestycja, która została zrealizowana przy współpracy z Państwowym Gospodarstwem Leśnym Lasy Państwowe – Nadleśnictwem Woziwoda. Tym razem wyremontowano blisko półkilometrowy odcinek drogi gminnej relacji Łosiny – Kurcze w miejscowości Koślinka.


„Może w skali całej gminy takie zadanie nie należy do tzw. dużych czy o większym znaczeniu, jednak dla mieszkańców Koślinki jego realizacja było bardzo ważna i potrzebna. Dlatego tym bardziej cieszę się, że mogliśmy je wykonać. Nie ukrywam też, że pozyskane dofinansowanie ze środków Lasów Państwowych znacznie ułatwiło nam pokrycie kosztów tej inwestycji. Staramy się dbać o każdy zakątek w naszej gminie i wychodzić naprzeciw potrzebom mieszkańców, a dzięki pozyskiwaniu pieniędzy z zewnątrz możemy to robić w szerszym zakresie” – podkreśla burmistrz Tadeusz Kowalski.

Roboty zostały już odebrane. Zadanie polegało na utwardzeniu nawierzchni betonowymi płytami typu JOMB.
Całkowita wartość inwestycji wyniosła 239 358,00 zł. Na jego realizację uzyskano współfinansowanie z budżetu Skarbu Państwa – Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Woziwoda w kwocie 100 000,00 zł.
Wykonawcą była firma F.P.U.H. Michał Watrak z miejscowości Łąg Kolonia.


(red.)

Ratusz

Dodaj komentarz