0 2 min 2 lata

Wczoraj (21.12.21r.) tucholscy policjanci i pracownicy cywilni wręczyli zebrane bożonarodzeniowe prezenty potrzebującej rodzinie z naszego powiatu. Wśród przygotowanych niespodzianek znalazły się m.in. zabawki, naczynia i słodycze. Obdarowani nie mogli powstrzymać wzruszenia.

Po raz kolejny miejscowi policjanci i pracownicy tucholskiej komendy chętnie włączyli się w świąteczną zbiórkę. Zorganizowane przedsięwzięcie miało na celu przygotowanie bożonarodzeniowych prezentów potrzebującej rodzinie z naszego powiatu. Każdego dnia symboliczny worek z prezentami robił się coraz większy. Ostatecznie zebrane podarki z ledwością zmieściły się do policyjnego radiowozu. Wczoraj (21.12.21r.) zebrane zabawki, odzież, naczynia kuchenne, słodycze oraz artykuły codziennego użytku trafiły w ręce potrzebujących. Przygotowane paczki wręczali miejscowi policjanci, pracownicy cywilni tucholskiej komendy oraz pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Tucholi.

Bezcenny uśmiech i wzruszenie, które zagościło na twarzach obdarowanych powoduje niezmierną radość z niesienia pomocy innym.


(red.)

KPP Tuchola