0 2 min 2 lata

W piątek 17 grudnia podczas sesji Rady Miejskiej w Tucholi wręczono nagrody w konkursie „Mój dom na medal”. Burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski w imieniu Kapituły Konkursowej przekazał laureatom stosowne gratulacje, nagrody oraz tabliczki do umieszczenia na budynkach.

****

W piątek 17 grudnia podczas sesji Rady Miejskiej w Tucholi wręczono nagrody w konkursie „Mój dom na medal”. Burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski w imieniu Kapituły Konkursowej przekazał laureatom stosowne gratulacje, nagrody oraz tabliczki znamionowe do umieszczenia na budynkach. Była to już 9 edycja konkursu, który jest prowadzony od 2013 roku.
.
IX edycja konkursu „Mój dom na medal” – szczegóły.
Do konkursu „Mój dom na medal” w 2021 r. zgłoszono nieruchomości położone przy:
.
1) ul. Chojnickiej 2,
2) ul. Starofarnej 9,
3) ul. Sępoleńska 5 (skrzyżowanie z ulicą Okrężną).
.
W dniu 26.11.2021 r. Członkowie Kapituły dokonali oglądu nieruchomości zgłoszonych do Konkursu. Na podstawie przedstawionej dokumentacji oraz wizji terenowej Kapituła postanowiła:
.
Nie przyznać I nagrody
.
Przyznać:
II nagrodę w kwocie 8.000,00 zł dla:
Pani Teresy Drążkowskiej, Pana Mieczysława Drążkowskiego, Pani Gabrieli Gajewskiej, Pana Zygmunta Gajewskiego i Pana Zygmunta Pstrong – właścicieli nieruchomości położonej przy ul. Chojnickiej 2 w Tucholi za remont elewacji budynku z zachowaniem detali architektonicznych budynku.
oraz dwie III nagrody w kwocie 6.000,00 zł dla:
.
Pani Klaudii Kozłowskiej i Pana Mikołaja Kozłowskiego za wykonanie remontu elewacji budynku mieszkalnego jednorodzinnego położonego przy ul. Okrężnej w Tucholi.
Pani Gabrieli Paturej za wykonanie remontu elewacji budynku przy ul. Starofarnej w Tucholi.
Wykonanie odświeżenia elewacji wym. budynków doprowadziło do podniesienia wartości estetycznej zabytkowej części miasta.

(red.)

FB Tuchola