0 2 min 2 lata
Poznają Państwo? To niezwykle utalentowany pisarz, a jego konikiem jest historia – Michał Folega. Z czego zasłynął?

No, dobrze, przypomnijmy, specjalnością autora są: biografia, autobiografia, pamiętnik. Świetne pióro i kapitalne wyczucie sytuacji połączone z niezwykle rzetelną dokumentacją. Wyjątkowy talent.
.
Tak właściwie w pewnym momencie stał się On biografem słynnej na naszym terenie rodziny. Efektem były publikacje, również książkowe. Jego pióro poznali czytelnicy nie tylko w Polsce, ale również za Oceanem.
Teraz czas na nowe wyzwanie, które według naszych informacji , a otrzymanych wprost od autora, już zostało zrealizowane.
.
Powstała kolejna książka, znamy tytuł, wiemy co będzie tematem wiodącym, ale oczywiście jeszcze nie zdradzimy tego, to kwestia znalezienia wydawcy i sponsorów, bez których będzie kłopot ( zachęcamy majętnych do włączenia się w pomoc w tym przedsięwzięciu). Możemy natomiast uchylić rąbka innej tajemnicy, część ilustracji do książki Michała zostanie przygotowanych przez Naszą Agencję, oczywiście ten etap sfinansujemy z własnych środków.
.
A to oznacza, że nad Małą Komorzą zawisną wkrótce nasze bezzałogowce i wykonają swoją pracę. Autorowi życzymy powodzenia w realizacji, już wiemy, że będzie to prawdziwa uczta.
.
Na marginesie, łącznie, TOKiS – PRESS TV wykonał fotografie do aż 12 książek autorów z naszego terenu i nie tylko. Zostały bardzo ciepło przyjęte.
Miłe doświadczenie.

(red.)