Asp. Sylwester Suchomski przekazał dobre rady przedszkolakom

Policjant złożył wizytę maluchom w Przedszkolu w Bysławiu. W ramach zajęć profilaktycznych funkcjonariusz opowiedział najmłodszym o najważniejszych elementach mających wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Następnie teorię przełożył na praktykę.

Mundurowy wskazał dzieciom najistotniejsze kwestie związane z bezpiecznym poruszaniem się po drodze, przybliżył również podstawowe zasady ruchu drogowego oraz podkreślił rolę zakładania odblasków. Przedszkolaki z uwagą wysłuchiwały przekazanych rad przez policjanta. Po  teorii nadszedł czas by dzieci mogły przełożyć zdobytą wiedzy na praktykę. Maluchy bez trudu odpowiadały na pytania zadawane przez stróża prawa i z niezwykłą starannością prezentowali, jak właściwe należy korzystać z przejść dla pieszych. W trakcie spotkania również dzieci miały mnóstwo pytań do funkcjonariusza dotyczących służby w policji.

Uśmiech na twarzach przedszkolaków, świadczył o tym, że były zadowolone z zajęć, które przygotował im asp. Sylwester Suchomski.


Autor: sierż. szt. Bartosz Wiese

admin

Next Post

Chojnice. Dyskusyjny Klub Filmowy w lutym 2019

czw Lut 7 , 2019
Dyskusyjny Klub Filmowy „Cisza” działający przy Chojnickim Centrum Kultury zaprasza w lutym na 4 bardzo interesujące seanse filmowe. Bilety w cenie 15 zł dostępne w przedsprzedaży w Chojnickim Centrum Kultury.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook