Bezlitosna analiza wyborcza ( Media Narodowe)

Efektem wyborów jest fakt, że Polska podzieliła się na dwie części: wschodnią, gdzie większość uzyskali płomienni dzierżawcy monopolu na patriotyzm i zachodnią, gdzie sukces odniósł obóz zdrady i zaprzaństwa. Naturalną linią podziału stała się linia Wisły, co z pewnością wykorzystają wraże nam siły.

Największym zwycięzcą wyborów jest PZPR, która powoli się odradza i już wstępnie deklaruje kolaborację z Żydami w sprawie „odzyskania przez nich tzw. mienia bezdziedzicznego (447 Just). Wielkim przegranym stała się Konfederacja, którą zwalczają wszystkie inne siły w tym głównie PiS, który dla utrzymania władzy posunie się do każdych łajdactw. Co czeka nas w zbliżającej się kampanii do wyborów  parlamentarnych? Można się spodziewać wszystkiego, łącznie z tajemniczymi zgonami.

Uważnie obejrzyjmy ten materiał.


(red.)

admin

Next Post

PZPR, sodomici, gomoryci, socjaliści z PO i PiS - po wyborach do PE wszyscy zadowoleni!

wt Maj 28 , 2019
Powyborczy komentarz i analiza Stanisława Michalkiewicza. Pan Stanisław komentuje wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego, mówi o różnicach między sondażami exit poll, a ostatecznymi wynikami i zastanawia się, kto w rządzie zastąpi ważnych polityków PiS, którzy wyjadą do Brukseli. Uważa, że największym wygranym wyborów jest PZPR, ponieważ do PE zostali wybrani […]

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook