20 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Bezmyślni „fachowcy” zanieczyścili tucholską starówkę styropianem!

1 min read

Podobno ewolucja wyposażyła nas w precyzyjny instrument do abstrakcyjnego myślenia – mózg. Być może to prawda, jednak natura nie okazał się tak hojna w stosunku do niektórych „budowlańców”.

Dzisiaj, wczesnym popołudniem zadzwonił do naszej redakcji zbulwersowany Czytelnik i poinformował o tym , co wydarzyło się w centrum Tucholi – dumie mieszkańców – na tucholskiej starówce. Tuż obok fontanny w jednej z bocznych ulic, właściciel kamienicy ociepla swój budynek płatami materiału izolacyjnego. Niestety, wykonawcy usługi nie do końca znają swój fach i nie zabezpieczyli należycie miejsca pracy specjalnymi siatkami, efekt? Przycinany styropian i resztki pianki montażowej, porwane przez wiatr, rozsiały się po całej starówce.  Na efekty niedbalstwa nie trzeba było długo czekać. Na miejscu jest nasz reporter, który wykonał serię ujęć, oto one…

Władzom miasta proponujemy, aby jutro wręczyła tym „fachowcom” mitoły, centrum czeka, a zleceniodawcy proponujemy aby nie wypłacał piątkowej dniówki tym panom.

_____________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook