Bezpieczeństwo mieszkańców w POWIECIE TUCHOLSKIM – OSP

Podczas VI sesji RP w Tucholi, wśród zaproszonych gości znalazł się pan Paweł Urban – KOMENDANT OSP . Miał wyjątkowo trudne zadanie.

Do pewnego stopnia zreferowanie działań OSP w skali powiatu jest zwyczajnie niemożliwe, ponieważ ciągle trwa wprowadzanie do systemu zdarzeń, które miały miejsce w 2017 roku. Skala zniszczeń i działań druhów z OSP w tamtym czasie, przez wiele lat, będzie budziła nasz podziw, dlatego tak chętnie przyłączamy się do wszelkich działań na rzecz doposażenia strażaków w pojazdy i inny sprzęt. Strażacy z OSP to skromność, pasja, tradycja i chęć pomocy bliźnim, trudno się więc dziwić temu, że tak wiele ciepłych słów w stronę OSP, popłynęło z ust pani radnej Drewczyńskiej (Legbąd). Dzięki wypowiedzi pana komendanta poznaliśmy też i inne sukcesy związane z OSP, tę przyjemność zostawmy sobie na koniec, oddając głos kolejnemu gościowi radnych, podczas minionej sesji.


(mrf.)

admin

Next Post

Uszkodzono siłownię przestrzenną nad Głęboczkiem w Tucholi

nie Mar 24 , 2019
Jeszcze przed chwilą cieszyliśmy się z tego, że powstał kolejny kawałek tucholskiej promenady nad Głęboczkiem, a jeszcze bardziej z tego, że z pomocą nowej siłowni, na świeżym powietrzu, będzie można wyrabiać tężyznę fizyczną.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook