25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Biała sobota w Centrum Onkologii

2 min read

Jutro (1 lutego) w bydgoskiej placówce medycznej odbędą się refundowane przez NFZ badania i konsultacje skierowane do kobiet i mężczyzn zamieszkujących nasze województwo.

W ramach akcji będą prowadzone między innymi badania mammograficzne i cytologiczne. Konsultowani pacjenci mogą także zbadać poziom glukozy we krwi i ciśnienie tętnicze oraz zarejestrować się na kolonoskopię. Na przygotowanych stanowiskach będzie można wykonać pomiar tlenku węgla w wydychanym powietrzu, uzyskać informacje na temat programów profilaktycznych, a także otrzymać dostęp do Zintegrowanego Informatora Pacjenta (ZIP). Pracownicy Narodowego Funduszu Zdrowia wytłumaczą, jak działają internetowe konto pacjenta i e-recepta, a także pomogą wyrobić kartę EKUZ i potwierdzić profil zaufany. Więcej.

 

Akcja odbędzie się jutro (1 lutego) w godzinach 9-13 w Zakładzie Profilaktyki i Promocji Zdrowia (budynek „D”) Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

 

Czytaj także:

 

Urząd Marszałkowski jest organem prowadzącym dla czternastu placówek medycznych. Oprócz Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy należą do nich: Sanatorium Uzdrowiskowe „Przy Tężni” im. dra Józefa Krzymińskiego s.p.z.o.z. w Inowrocławiu, Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku, Wojewódzka Przychodnia Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy, Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy, Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Bydgoszczy, Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Toruniu, Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy we Włocławku, Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Toruniu, Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dra Józefa Bednarza w Świeciu, Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy, Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny im. T. Browicza w Bydgoszczy, Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu.


(red.)

kujawsko-pomorskie.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook