29 października 2020

Biedroń, koronawirus i Spurek bez makijażu

1 min read

Koronawirus dotarł z dalekich Chin do słonecznej Italii. Blady strach padł na Europę. Ludzie na masową skalę wykupują maseczki ochronne i żele antybakteryjne. Końca epidemii nie widać, ale widać za to Rafała Otoka-Frąckiewicza, który nie bacząc na czyhające niebezpieczeństwo, przygotował dla Was „Cotygodniową dawkę złych wiadomości”.

Linia podziałów w Polsce jest coraz bardziej widoczna. Wojna pomiędzy PiS, a PO trwa w najlepsze. Nawet w obliczu koronawirusa znajdzie się okazja, by zadrwić z przeciwnika. W trosce o bezpieczeństwo Polaków, Marszałek Senatu Tomasz Grodzki postanowił pokazać, jak prawidłowo myć ręce. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Wicemarszałek Sejmu Stanisław Karczewski postanowił pokazać, jak zrobić to lepiej. Co sądzi na ten temat Rafał Otoka-Frąckiewicz? Posłuchajcie sami.

Kandydat Lewicy na urząd prezydenta Robert Biedroń wraz ze swoim partnerem postanowili udać się w podróż do Chin, aby odpocząć w boju o Polskę. Dość szybko okazało się jednak, że Biedroń ze Śmiszkiem pojadą do Chin, ale w tych w Polsce, a całość była jedynie niewinnym żartem. Boki zrywać…

W najnowszym odcinku nie zabraknie również: Sylwii Spurek, Grety, Konfederacji, Żydów, Francuzów,”Gazety Wyborczej”, i wielu, wielu innych.

Legendarne Pitu Pitu w klasycznej i niezmienionej formie powraca, aby cieszyć oczy i uszy szerokiej publiczności, w każdy piątek o 20.00 tylko na wSensie.pl.


(red.)

wSensie.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook