11 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Bieżąca sytuacja epidemiologiczna w powiecie tucholskim – referuje szefowa tucholskiego SANEPIDU

1 min read

Dzisiaj odbyła się kolejna sesja rady Powiatu Tucholskiego. Była inna, niż zwykle po prowadzona zdalnie z pomocą niezastąpionego SKYPA.

Podczas sesji poruszono wiele tematów, które stopniowo będziemy referować, ale ta sprawa wydaje się najistotniejszą, biorąc pod uwagę nasze statystyki zainteresowania mieszkańców stanem pandemii koronowiorusa w powiecie. Dzisiaj mieliśmy niebywałą okazję wsłuchiwania się w słowa Szanownej Pani Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tucholi mgr Justyna Szulc. Szefowa jednostki zreferowała obecny stan pandemii, a miała zadanie trudne, ponieważ dane zmieniają się jak w kalejdoskopie, dodatkowo wiemy, że znajduje się pod presją swoich przełożonych, a to oznacza wiele, zwłaszcza przed wyborami do godności prezydenta RP, ale tutaj musimy powiedzieć jasno – spekulujemy, biorąc pod uwagę wiedzę i trendy.

Najistotniejszym materiałem będzie filmowy, który przygotowaliśmy dla naszych Czytelników i Widzów, jak zwykle pierwsi i to to znowu dziwi w kontekście mediów zasiedziałych od lat. Odrobiliśmy zadaną lekcję…


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook