25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Bronią nas i chronią…

1 min read

Nad bezpieczeństwem mieszkańców naszego powiatu, czuwają służby mundurowe. Kiedy dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń, czymś automatycznym powinno być udzielenie pomocy poszkodowanym. To zupełnie naturalny, ludzki odruch. Bywają sytuacje, gdzie pomoc z zewnątrz jest czymś nieodzownym, wiemy jak się zachować, najczęściej przy pomocy telefonu wzywamy Policję, Straż Pożarną, Pogotowie.  112, to numer alarmowy, gdzie  po drugiej stronie dyżuruje osoba, która w każdej sytuacji udzieli nam pomocy.

TOKiS postanowił, że najwyższy czas przybliżyć pracę dzielnych ludzi w mundurach. W najbliższym czasie odwiedzimy tucholskich POLICJANTÓW, przyjrzymy się ich pracy, sprzętowi, metodom działania. Polska Policja zmieniła się na naszych oczach, pojawił się nowy sprzęt, środki łączności, zmieniło się praktycznie wszystko, łącznie z umundurowaniem, które ma ułatwiać pracę stróża prawa. W szeregach funkcjonariuszy pojawiły się piękne panie, których umiejętności są oceniane bardzo wysoko przez wszystkich.

Policja zmienia oblicze, na przyjazne każdemu obywatelowi. Pomimo trudności finansowych, które trapią każdą z dziedzin życia, zmiany są rewolucyjne. Dawne fiaty, nyski, gaziki odeszły do lamusa ustępując miejsca szybkim radiowozom, dwukołowym ścigaczom.

O tym wszystkim, już wkrótce!

Mariusz R.Fryckowski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook