17 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Budowa nowej komendy już trwa!

1 min read

Tucholska policja pracuje w skandalicznych warunkach, borykając się z brakami, które dla nas, są czymś niebywałym. Nowy budynek komendy jest im równie potrzebny, co nowe… żarówki w ruderze, którą zajmują obecnie.

To nie tylko sprawa bezpieczeństwa i wygody pracy policjanta ( co jest wbrew pozorom bardzo ważne w ich pracy!), ale sprawa komfortu obywatela, który o swoich problemach nie chce opowiadać na korytarzu przez zakratowane okienko dyżurki i to w obecności osób trzecich. Mamy XXI wiek i prawo do egzekwowania standardów światowych, gdzie policja jest urzędem równie ważnym, co te określane mianem „socjalnych”

Tak pisaliśmy w artykule pt. NAJNOWSZY ROZDZIAŁ W DZIEJACH TUCHOLSKIEJ POLICJI. NOWA KOMENDA jednak teraz wszystko powoli się zmienia. Decudujący o inwestycji włączyli zielone światło, miasto przeznaczyło skrawek gruntu i wszystko własnie się zaczęło. Nowa KOMENDA POLICJI w Tucholi już powstaje. Na ten cel przeznaczono ledwie 15 milionów, gdyby to od nas zależało dalibyśmy dwa razy tyle, tylko po to, aby policjanci byli wszędzie tam gdzie są potrzebni.

Tak jest…

Tak będzie…

Przed nami rok pracy firm budowlanych i instalatorskich, które inwestycję muszą doprowadzić do szczęśliwego końca. Oby tak się stało. Jak marzy tucholski komendant pan Krzysztof Bodziński…, również my trzymamy kciuki, aby  najbliższe „Święto POLICJI” odbyło się w Tucholi.

____________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook