21 października 2020

Burmistrz Tucholi dziękuje wyborcom

1 min read

Drodzy Mieszkańcy gminy Tuchola,


Składam serdeczne podziękowania dla wszystkich mieszkańców gminy Tuchola, którzy zjawili się 21 października przy urnach wyborczych, w szczególności tym, którzy mnie wspierali i poparli moją kandydaturę, oddając na mnie swój głos w wyborach samorządowych. Po raz kolejny obdarzyliście mnie Państwo ogromnym zaufaniem, powierzając już w I turze wyborów funkcję Burmistrza Tucholi.

Rozpoczynając nową kadencję myślę z optymizmem o czekających mnie obowiązkach, bo wiem, że praca na rzecz rozwoju naszej gminy jest warta poświęcenia i zaangażowania. Dobre warunki życia wszystkich mieszkańców naszej gminy były, są i będą najważniejszym priorytetem mojej służby społecznej.
Gratuluję również nowo wybranym radnym powiatowym i radnym Rady Miejskiej, wyrażając nadzieję, że stworzona przez wyborców reprezentacja – radni oraz burmistrz – sprosta wyzwaniom rozwojowym naszej gminy. Dalej będziemy pozytywnie zmieniać miasto i gminę, tak żebyśmy mogli się tu czuć dobrze i bezpiecznie.
Jeszcze raz z całego serca dziękuję za tak liczny udział w tegorocznych wyborach samorządowych i za wszystkie oddane na mnie głosy! Przed nami 5 lat – to będą dobre lata dla gminy Tuchola!

Z wyrazami szacunku,
Tadeusz Kowalski
Burmistrz Tucholi


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook