27 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

CEKCYN. Kocioł Stand-Up – nowa odsłona Kocioł Festival i… Michał Ziółkowski zaprasza

2 min read

W tym roku trochę inaczej żegnamy rok, nie muzycznie a komediowo. Zapraszam serdecznie wszystkich 10 grudnia w poniedziałek do GOK w Cekcynie na godzinę 20-stą.

Standup jest formą rozrywki silnie opartą na interakcji z publicznością. Artyści na scenie swoje pomysły, przemyślenia i życiowe doświadczenia przekładają na język komedii, wplatając odrobinę absurdu bądź też niecodziennego, czarnego humoru. Korzystając z tej formy sztuki, dzielą się z nami subiektywną opinią na różne tematy, od rzeczy trywialnych po złożone, ludzkie problemy zawsze wywołując śmiech. I na taki śmiech liczę w Cekcynie. Nie wiem jak zostanie to przyjęte ale wierzę że wszystko się uda, mam nadzieję, że znowu udowodnimy że nie tylko w miastach można organizować tego rodzaju wydarzenia.

Na scenie GOK poniedziałkowy wieczór w Cekcynie wystąpi 3 komików:

  • Bartosz Zalewski – wrocławski komik, który sprzedał się w Warszawie dla zarabiania pieniędzy. Człowiek o aparycji dowolnej innej osoby, ale zabawny jak nikt inny.
  • Cezary Ponttefski – człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Młody i odważny człowiek, którego umysł wypełniony jest odwołaniami do kultury zarówno niższej jak i wyższe.
  • Tomasz Kwiatkowski – jest człowiekiem, który myśli o sobie jako o przeciwieństwie Midasa, ponieważ czego się nie dotknie, zamienia w proch i pył.

Serdecznie zapraszam wszystkich lubiących dobrą zabawę w poniedziałkowy wieczór do Cekcyna.
Ze względu na mało przewidywalny charakter występów, wstęp dla osób dorosłych lub osób po 16 roku życia za zgodą opiekunów.
Wstęp wolny – jak zawsze na kotłowych imprezach poprosimy uczestników o wsparcie finansowe organizacji w trakcie trwania imprezy.


Michał Ziółkowski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook