30 października 2020

CEKCYN OTWIERA SEZON TURYSTYCZNY

1 min read

CEKCYN – niby wieś, a jest jak małe miasteczko, ciągle zaskakuje operatywnością. Efekt? Turyści bezbłędnie trafiają do tego miejsca. Samorządowcy i przedsiębiorcy związani z turystyką są już przygotowani do przyjęcia gości. Dokonają tego oficjalnie 5-go czerwca…

Wszystkich Mieszkańców i Turystów już dziś zapraszamy na otwarcie sezonu turystycznego. Przygotowaliśmy wiele atrakcji: m.in.  II Rajd Rowerowy, animacje dla najmłodszych, pokazy ratownictwa wodnego, zabawę taneczną i hit tego lata  –  27 torów do minigolfa!

Główne imprezy odbędą się w piątek 5 czerwca na cekcyńskiej plaży. Ruszamy o godzinie 10:00 i rozpoczynamy rajdem rowerowym ( szczegóły w regulaminie poniżej), w sobotę od 11:00 na  cekcyńskim akwenie rozpoczną się najpierw ćwiczenia, później pokazy jednostek ratownictwa wodnego WOPR i OSP z terenu województwa. Szczegółowy harmonogram już wkrótce.

W dniach 4-7 czerwca zapraszamy również na dni otwarte  nowo powstałego pola do minigolfa. Wstęp wolny, wymagany jest dokument tożsamości.
Do zobaczenia na cekcyńskiej plaży!

Źródło 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook