Cekcyn. Uchwała, oficjalnie pojawi się jutro, my prezentujemy ją już dzisiaj!

Przed środową sesją Rady Powiatu w Cekcynie dzieje się sporo, nawet bardzo. Dzisiejsza narada dyrektorów, przygotowania do jutrzejszej sesji, wczorajsze spotkanie w Zielonce itd.  Zmieniającą się jak w kalejdoskopie sytuacją, najbardziej zainteresowani są rodzice dzieci, które uczą się w okolicznych szkołach. Najbardziej aktywnymi w tej materii są ci, skupieni wokół szkoły w Iwcu.

Dzisiaj mamy siódmy dzień lutego, a dokument, który prezentujemy posiada datę z nieodległej przyszłości, tzn. z 08 – 02 – 2017. Ok. samorządowcy przygotowali całość już dzisiaj. Materiałów nie odnajdziemy jeszcze w BiP-ie samorządowym, zapewne pojawi się jutro, tuż po sesji.

Czego dotyczy zapowiadany dokument? To projekt, a uchwała z uzasadnieniem, nie ma jeszcze swojego numeru, ale jest podpisana. Dotyczy przyszłości – dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego. Żadnych fajerwerków, procedura, jak każda inna…, choć z interesującym w uzasadnieniu dopiskiem.

 

____________________

(red.)

admin

Next Post

Policja oferuje pracę!

wt Lut 7 , 2017
Właśnie, czy to bardziej praca, a może jednak służba? I jedno i drugie. Jest szansa stabilnego zatrudnienia, bo POLSKA POLICJA potrzebuje nowych funkcjonariuszy.  Co oferuje? Właśnie o tym jest ten tekst.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook