25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Na nasz powiat padł blady strach, przyczyną jest hasło rządu, który w eter wypuścił balon próbny z napisem – centralizacja szpitali powiatowych. Drugim balonem próbnym był ten z napisem „prezentacja” w której to znalazły się motywy działania rządu. Prezentację tę opublikowano w postaci filmu w czasie trwania ostatniej sesji Rady Powiatu w Tucholi.

O piśmie protestacyjnym, które w tej sprawie przygotowało starostwo już pisaliśmy, jednak podczas sesji swoistym novum była wypowiedź przedstawiciela najwyższych władz spółki szpitalnej, którą w najwyższym stopniu uznać można za wypowiedź nie administratora jednostki, a polityka. Tradycyjnie już spotkamy się w tej wypowiedzi z połajankami na system, narzekaniem na brak kadr, pieniędzy, krytyką rządu i z zastraszaniem potencjalnych pacjentów tym, że tucholski szpital być może zostanie zlikwidowany.

Niestety, nie doczekaliśmy żadnej wypowiedzi w sprawie -> O Tucholi w Chojnicach. Radni powiatowi: – płacimy za pacjentów z Tucholi, którzy przyjeżdżają do nas na SOR!


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook