Chcesz wypromować działalność turystyczną? Przekaż ulotki na Targi Turystyczne

Przedstawiciele gminy Tuchola i Punktu Informacji Turystycznej w Tucholi wezmą udział w Targach Turystycznych Wypoczynek 2017, które odbędą się w dniach 1 – 2 kwietnia br. w Toruniu.

To impreza, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących ciekawych ofert dotyczących usług turystycznych (noclegi, spływy kajakowe, zorganizowane pobyty, itp.).

„Podobnie, jak w ubiegłych latach chcemy jak najszerzej przedstawić ofertę naszych mieszkańców, którzy prowadzą działalność związaną z turystyką. W związku z tym zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przygotowania ulotek, które będą rozdawane podczas dwudniowych targów” – mówi burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski.

Ulotki można przynosić do Urzędu Miejskiego w Tucholi, pok. 119 lub do Punktu Informacji Turystycznej w Muzeum Borów Tucholskich do 30 marca br.


tuchola.pl

admin

Next Post

Festiwal złośliwości, głupoty i braku kompetencji, czyli...rusza procedura przetargowa na przebudowę DW 240 pomiędzy Świeciem i Tucholą

czw Mar 9 , 2017
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy radośnie ogłosił to, co widzimy w tytule. Hurraoptymistyczny tekst podjęła Polska Agencja Prasowa i notatka już powędrowała w świat.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook