5 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

CZEKAJĄ NA ZGŁOSZENIA TWÓRCÓW!

2 min read

Już można przysyłać zgłoszenia do internetowej bazy danych oraz do grafika dyżurów przy Muzeum Borów Tucholskich. Obie te inicjatywy są efektem dyskusji i uzgodnień Starosty Tucholskiego Doroty Gromowskiej z przedstawicielami środowiska twórców i rękodzielników z terenu Powiatu Tucholskiego.

Dyżury przy Muzeum Borów Tucholskich

Przy Muzeum Borów Tucholskich wyznaczono miejsce, w którym twórcy będą mogli osobiście prezentować i sprzedawać swoje prace, a także „na żywo” rzeźbić lub haftować. Dyżury będą odbywać się w godzinach otwarcia Muzeum, a więc od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00, a w lipcu i sierpniu także w soboty i niedziele w godz. 10.00 – 16.00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych: twórców, twórców ludowych i rękodzielników z terenu Powiatu Tucholskiego do rezerwacji terminów dyżurów w grafiku, znajdującym się w Muzeum Borów Tucholskich, tel. 52 334 21 89. To od Państwa aktywności zależeć będzie, czy dyżury te na stałe wejdą do oferty turystycznej naszego powiatu i przyciągać będą w Bory Tucholskie zainteresowanych autentyczną kulturą borowiacką.

Baza twórców z Powiatu Tucholskiego

Na stronach internetowych powstanie baza twórców, twórców ludowych, rękodzielników i zespołów z Powiatu Tucholskiego. Zainteresowane osoby prosimy o przygotowanie informacji o sobie i swojej twórczości i wpisanie ich do przygotowanego formularza zgłoszeniowego. Wypełniony i podpisany formularz należy dostarczyć do Wydziału Promocji i Sportu Starostwa Powiatowego w Tucholi (ul. Pocztowa 7, pokój 103). Wersję elektroniczną (edytowalną!!!) oraz zdjęcia przedstawiające twórcę oraz jego prace (w formie elektronicznej) prosimy przesłać na adres promocja@tuchola.pl Kontakt: Wydział Promocji i Sportu, tel. 52 5590739

Formularz zgłoszeniowy opracowany przez Starostwo Powiatowe w Tucholi konsultowany był z przedstawicielami środowiska twórców na spotkaniu 28 kwietnia br.

Formularz zgłoszeniowy do bazy twórców

__________________

(RED.)

powiat.tuchola.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook