29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Czekają nas głodowe emerytury i renty! W tej materii „dobrą zmianę” trafił szlag

2 min read

Minął kolejny rok i nadszedł pierwszy dzień marca, czy li ten czas, kiedy każdy rząd eksperymentuje z budżetem w taki sposób, aby starczyło nie nam, a jemu na wszystko.

Ekonomiści z Ministerstwa Finansów nie musieli się specjalnie głowić, aby na kolejny rok „rozwiązać” ten problem. Rodząc się zawarliśmy z Państwem, jako instytucją niepisany kontrakt, który choć regulowany przez Konstytucję ( którą współtworzył były sowiecki aparatczyk), pozwala na praktyki, które w efekcie dają nam taką ilość pieniędzy, abyśmy nie umarli w głodzie i chłodzie, a na samym końcu życiowej drogi otrzymujemy, choć nie osobiście zasiłek pogrzebowy, który wystarczy nam na papierowy garnitur i pochówek w  „niebotycznej” wysokości aż 4000 złotych. Innymi słowy, Państwo nas ponownie oszukało. Kwota ta zapewnia nawet godziwą stypę, gdzie żałobnicy otrzymają chleb, smalec, a być może wystarczy nawet na kiszonego ogóra z konserwantami i wiadro wody z kranu. To taka drobna dygresja, aby mieć pewność, że pozornie „zdrowa żywność”  nie przedłuży nam życia, bo nie jest to w interesie…, właśnie Państwa.

Stwierdzając wcześniej, że „Państwo nas oszukało” weźmy pod uwagę prosty fakt, przyklepany przez byłego sędziego najwyższego, hołubionego przez lewactwo – Rzeplińskiego, który jednym wyrokiem pozbawił nas oszczędności w OFE (Otwartych Funduszach Emerytalnych). Jednak, patrząc na skalę problemu, to zaledwie drobny ślad w działaniach dokonywanych, za wiedzą i zgodą elit, które mają jeden cel – być może nawet zaplanowaną, częściową eutanazję Narodu.

W sposób wręcz idealny interpretuje teraźniejszość red. St. Michalkiewicz, podczas spotkania w Radomiu w marcu br.

Posłuchajmy, bo są to istotne informacje, które przełożą się na grafiki umieszczone niżej.

W tym roku z rynku pracy może odejść niemal pół miliona osób. To efekt obniżenia wieku emerytalnego. Miejsca tych obywateli zajmą prawdopodobnie tzw. uchodźcy, którzy wyprowadzą z budżetu kolejne miliardy.


(mrf.)

Źródło:

YT  asmeredakcja

Gazeta Podatkowa

Fot. odyssynlaertesa.wordpress.com

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook