27 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Czy Burmistrz Tucholi utracił kontrolę nad remontem dwóch tucholskich arterii?

1 min read

To, co dzieje się przy remontowanych ulicach: Pocztowa i Dworcowa, przechodzi ludzkie pojęcie i zasłużyło w pełni na miano horrorów: komunikacyjnego i społecznego.

Notowania obecnego burmistrza lecą „na łeb, na szyję”, obserwując naszą sondę w której zapytaliśmy czytelników: ” Jak oceniasz pracę Burmistrza Tucholi?”. Statystyki nie kłamią 63% czytelników ocenia negatywnie pracę tucholskiego włodarza. Można się też pokusić o stwierdzenie, że jeżeli wybory samorządowe odbywałyby się dzisiaj, prawdopodobnie zwyciężyłby kontrkandydat obecnego burmistrza, nawet wtedy, gdyby okazali się nim być królik Bags lub PiPi Langstrumpf. Ranking TOKiS-a ciągle trwa.

Można tylko domniemywać, że główną przyczyną spadku popularności burmistrza, przynajmniej obecnie, są opóźnione i opieszale prowadzone remonty dwóch tucholskich ulic: Pocztowej i Dworcowej. Niestety, pokutują ciągle PRL-owskie standardy, a te nakazują obowiązkowe rozgrzebanie wszystkiego i to jednocześnie. Najgorsze jednak jest to, że postronny obserwator ma wrażenie, że na obu budowach panuje kompletny chaos organizacyjny. Wszystko się przedłuża, a obietnice burmistrza, co do sprawnego i terminowego przeprowadzenia przebudowy wspomnianych ulic, to mit.

Przypomnijmy, remont rozpoczęto z miesięcznym opóźnieniem. Koniec zaplanowano na ostatnie dni października, to nierealne!

Cierpią kierowcy, mieszkańcy, społeczne niezadowolenie wzrasta, burmistrz nadal pozostaje głuchy i ślepy. To droga donikąd.

_______________

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook