8 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Czy „dadzą radę”? Poseł Piotr Król zwołał konferencję prasową

2 min read

Przedwyborcze szaleństwo ciągle trwa, sporom nie ma końca, podobnie jak dobrego pomysłu na Polskę. Teraz może się to zmienić, ponieważ prowadzące w rankingach Prawo i Sprawiedliwość prócz planu ma też chwytliwe hasło: „Damy radę!”.

Wczoraj (02-09), w biurze posła Piotra Króla w Tucholi, nieoczekiwanie o 14 rozpoczęła się konferencja prasowa do wzięcia w której zaproszony został również TOKiS – PRESS. Konferencja miał związek ze zbliżającymi się wyborami do parlamentu. Pierwszy raz na tucholskiej ziemi zaprezentowano nowy baner wyborczy, który promuje posłankę Beatę Szydło do godności Premiera RP.

CAM00763

Nowy baner wyborczy prezentują poseł Piotr Król (po lewej) oraz szef tucholskich struktur PiS, pan Leszek Kaczyński.

Poseł Król mówi: „nasza akcja ma na celu zwrócenie uwagi na zaangażowanie w lokalne sprawy. Bo wspólnotę buduje się poprzez myślenie o innych”.

Kampania wyborcza Prawa i Sprawiedliwości nabiera tempa w efekcie partia ma apetyty na pełnię władzy. Sprawy nie ułatwi jej tworząca się opozycja, która zrobi wszystko, aby PiS-owi pokrzyżować szyki. Mamy do czynienia z wojną, gdzie zwycięzcą okaże się ten, kto wygra publiczną dyskusję, precyzyjnie punktując stronę przeciwną.To nic innego jak dalszy ciąg konfliktu pomiędzy politykami. Wobec ośmiu lat rządów PO nie będzie to trudne w obliczu społecznego niezadowolenia z pracy liberałów, którzy okazali się być radykałami uwikłanymi w szereg afer i błędnych decyzji.

Poseł Król rozważa możliwość pojawienia się w okolicach naszego powiatu, a być może w samej Tucholi kandydatki na stanowisko premiera – pani Beaty Szydło. Być może wzorem trasy obecnego prezydenta – pana Andrzeja Dudy, kandydatka spotka się ze zwolennikami PiS-u i nie tylko, oby tylko jak jej poprzednik nie wdepnęła w psią kupę w środku starówki, a jeżeli już to na… szczęście.

___________________

(mrf.)

 

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook