Czy mamy podstawy obawiać się żydowskich roszczeń? Wywiad z europosłem panem Kosmą Złotowskim

Niebezpieczeństwo ma nazwę ustawy amerykańskiej act 447 Just i dotyczy roszczeń żydowskich wobec Polski w ramach tzw. mienia bezspadkowego, co jest niczym innym, jak zwyczajnym gangsterskim skokiem na majątek Polaków. Mówimy o tym od wielu miesięcy. W tej sprawie nieodpuszczany politykom rożnych ugrupowań, którzy odwiedzają Tucholę i jej okolice, chcemy znać ich zdanie.

Istnieją bezsporne dowody na to, że problem istnieje, podobnie, jak niebezpieczeństwo, że POLSKA zostanie zmuszona do zapłaty 300 mld dolarów przedstawicielom przemysłu holocaustu (pisownia zamierzona), co jest bzdurą i działaniem antypolskim i wbrew prawu rzymskiemu. Każdy, kto ma odmienne zdanie w tej sprawie prawie natychmiast obwoływany jest „antysemitą”, zostaje napiętnowany i represjonowany w krajach unii i nie tylko, co ciekawe, decydują o tym… Żydzi. Ukazywaliśmy to wielokrotnie w tekstach i w felietonach filmowych, znanych publicystów. Dlaczego jesteśmy tak uzależnieni od tej nacji, dlaczego polski rząd tak łatwo ulega ich presji? Ta wiedza jest powszechna, ale celowo od lat zamiatana pod dywan.

Co na ten temat sądzi pretendent do kolejnej kadencji w nowym rozdaniu Parlamentu Europejskiego, przedstawiciel partii rządzącej, pan europoseł Kosma Złotowski?

Uzbrojeni w wiedzę uzyskaną  w tym miejscu przez ostatnie dwa lata, poznajmy zdanie Pana europosła.


(red.)

admin

Next Post

GOSTYCYN. Konferencja prasowa w sprawie nowych promes na drogi w powiecie tucholskim

czw Maj 23 , 2019
Blisko 47 milionów złotych przekazał wczoraj Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz samorządom z naszego województwa na usuwanie skutków nawałnicy, która nawiedziła w sierpniu 2017 roku nasz region.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook