15 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Czy Prawo i Sprawiedliwość ma nowy pomysł na sukces?

1 min read

Od tragedii w Smoleńsku wiele się zmieniło, jednak radykalne nastroje zdają się przyćmiewać zdrowy rozsądek części społeczeństwa.

Dzisiaj w dalszym ciągu nie wiemy, czy za tragedią polskiego samolotu rządowego stoi ktoś konkretny, sprawa rozmywa się tym bardziej, im ktoś głębiej zaczyna drążyć temat. Czas pokaże jak było naprawdę. Nie czeka na to PiS, który marzy o tym, aby przejąć pełnię władzy. Oczywiście prócz zardzewiałej szabelki ,wyciągnie już wkrótce świętość – polską flagę, którą wręczy już drugiego maja w Tucholi każdemu, kto będzie miał na to ochotę. Czy dla rozdających flagi osób to jeszcze symbol, czy też zamiennik ulotki wyborczej, aby wzorem innych, skompromitowanych polskich partii, wprowadzić kolejne miernoty do świata polityki, tym razem na szczeblu europejskim? Parlament jest jak magnes, można nieźle zarobić, a patriotyzm? Może się obudzi… później, sporo osób na to liczy.

Przepraszam, czy te flagi, które będą wręczać członkowie partii wyprodukowano w Polsce, czy w Chinach? To dość istotne z powodów oczywistych. Po co kolejny raz się kompromitować, prawda?

_____________

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook