18 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Czy Tuchola potrzebuje ogłoszeniowych słupów?

2 min read

To niby drobiazg, właściwie pękate nic, a jednak przykuwa uwagę i dziwi przechodniów, zwłaszcza w dobie Internetu, gdzie funkcję informacyjną pełni, a choćby nasz portal. Panie Burmistrzu, z całym szacunkiem, ale po cholerę to komu ?

słup

U zbiegu Świeckiej i Piastowskiej w Tucholi na dobre zadomowiła się konstrukcja, która budzi różne skojarzenia – słup ogłoszeniowy. To chyba najbardziej rozpoznawalna instalacja w dziejach ludzkości, kiedy prócz informacji łatwych, miłych i przyjemnych, informowała o wydarzeniach wstrząsających, oczywiście w kontekście np. ostatniej wojny. Czyżby to zbieg okoliczności w odniesieniu do polskiego, tragicznego września? Czy też nieświadoma reakcja, dostosowana do potrzeb? Jeżeli tak, to czyich?

Do czego służy słup ogłoszeniowy?

To banalne pytanie, jednak odpowiedź na nie, nie jest do końca taka oczywista.

Słup reklamowy jest przeznaczony do prezentacji wizualnej z użyciem plakatów w ramach kampanii informacyjnej lub reklamowej oraz zwykłych ogłoszeń lokalnych. Słupy wykonane są z laminatu poliestrowo- szklanego, materiału trwałego, służącego przez długie lata bez konserwacji i dodatkowego malowania. Słupy są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne jak i ataki wandalizmu. Usytuowanie w miejscach ogólnodostępnych wprowadzają ład i porządek w ogłoszeniach wizualnych.

A może…, nowy słup ustawiono ze względu na zbliżającą się kampanię wyborczą, gdzie poznamy nowych/starych samorządowców, albo na widmo rychłej wizyty „halabardników” z Rosji? Gwarantujemy, że będziemy szybsi, dokładniejsi i trafimy nie do setek, a tysięcy wyborców lub poszkodowanych i to w sekundę!

Doprawdy, szkoda pieniędzy, lepiej przeznaczyć je na zaspokojenie innych potrzeb, a mamy ich sporo.

________________________

Mariusz R.Fryckowski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook