Czytelnikom…

Wreszcie są, wreszcie doczekaliśmy tych wyjątkowych dni, czas świąt właśnie się zaczął. Dla nas ma wielorakie znaczenie, mija rok od chwili , kiedy po miesiącach przygotowań właśnie pod koniec 2011 zdecydowaliśmy, że Nasz portal jest gotowy i można go wreszcie włączyć do globalnej sieci – kwestia naciśnięcia jednego klawisza w klawiaturze komputera.

TOKiS  – PRESS ruszył, każdego kolejnego dnia nabierając tempa. Bez zbędnych ceregieli, reklam, wwiercania się w psychikę ludzi jakimiś reklamówkami rozrzuconymi tu i ówdzie. Portal trwa i nic nie wskazuje na to, aby ten stan miał ulec jakimkolwiek, (prócz kosmetycznych) zmianom. Prawie 4 miliony odwiedzin, ponad 80 000 czytelników, 102 filmy, audycje autorskie, prawie tysiąc tekstów,  6697 opublikowanych zdjęć w 257 albumach, cyferki przyprawiają o zawrót głowy. Czy się udało? Nigdy nie jest tak, aby nie mogło być lepiej – pamiętamy o tym każdej chwili. Dziękujemy i…WESOŁYCH ŚWIĄT!

🙂

🙂

🙂

🙂

admin

Next Post

ROK 2013 ROKIEM POWSTANIA STYCZNIOWEGO, JULIANA TUWIMA, WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO I JANA CZOCHRALSKIEGO.

śr Gru 26 , 2012
Rok Korczakowski dobiega końca. Przed nami rok pełen wybitnych postaci i najważniejszej rocznicy z kart historii, 150 rocznica wybuchu powstania styczniowego.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook