29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

DEBATA: „RAZEM DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO”. CZĘŚĆ 2 – Bezpieczeństwo w gminie Kęsowo

1 min read

W Tucholi odbyła się kolejna debata społeczna zorganizowana przez komendanta policji pod hasłem „Razem dbamy o bezpieczeństwo”.

Spotkania takie mają na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa.  Pozwalają też na wymianę informacji między policją, a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach i na wspólne rozwiązywanie uciążliwych problemów.

Organizatorami, tradycyjnie już byli tucholscy policjanci. Debatę poprowadził jak zawsze brawurowo Komendant Powiatowy Policji – pan Krzysztof Bodziński.

Bez wątpienia, była to kapitalna okazja do tego, aby w doborowym gronie porozmawiać o palących problemach codzienności związanej z bezpieczeństwem obywateli. W kolejnych relacjach ukarzemy je wszystkie. Będzie okazja wsłuchać się w głos społeczny, również  osób, które mają w swoich obowiązkach współdziałanie na korzyść każdego z nas. Zapamiętajmy to, że my, obywatele w tym układzie, jesteśmy alfą i omegą,a podległe nam i utrzymywane z naszych pieniędzy osoby funkcyjne muszą o to zadbać.

O tym, czy tak się dzieje opowiada wójt naszej ulubionej gminy – Kęsowo, pan Radosław Januszewski.

___________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook