28 października 2020

„DINO” powstanie w rekordowym czasie

1 min read

Satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego za cel stawiamy sobie świeżość i dobrą jakość oferowanych towarów!

Dzięki znakomicie dopracowanej sieci logistycznej, ponad 4 tysiące produktów (w tym pełna oferta artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych) trafiają zawsze na czas do wszystkich naszych marketów. Dbamy o codzienne dostawy warzyw i owoców, dzięki temu Klienci znajdą u nas tylko najświeższe produkty doskonałej jakości.

Takie słowa można odnaleźć w witrynie promującej sieć sklepów „DINO”, znamy te sklepy i są dokładnie takie jak inne, powstają wszędzie tam, gdzie mieszkańcom doskwiera… bieda. Proponujemy aby osobę, która podpisała pozwolenie na budowę tego sklepu postawić przed plutonem egzekucyjnym z prostego powodu – właśnie ona zabiła rodzimy handel w całej okolicy, pozbawiając właścicieli i ich rodziny środków do wegetacji.

Tucholski „DINO” budowany jest w niezwykle szybkim tempie, pozazdrościć go może każda firma budująca rodzinne budynki mieszkalne, cóż, im szybciej zakończą, tym szybciej pojawią się w kasie firmy wpływy.

Co „Dino” da mieszkańcom? Chyba tylko jedno… poczucie bycia „ważnym ośrodkiem handlowym” w okolicy, jakże to głupie i pełne ułudy!

______________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook