22 października 2020

DNI BORÓW TUCHOLSKICH, trafiliśmy, gwiazdą będzie również „KULT”!

1 min read

Podczas ostatniej sesji padła informacja, że w tegorocznych DBT udział weźmie znana grupa, której nazwa jest na „cztery litery”, tak przynajmniej deklarował pan Burmistrz Tucholi. Pełnia informacji miała się pojawić podczas kolejnej sesji 15 lutego, jednak…

… deklarujący nie wytrzymał i podał do publicznej wiadomości, że Tucholę odwiedzi „Kult”. Innymi słowy, trafiliśmy w dziesiątkę, choć wspomniane „cztery litery”, można było zinterpretować bardzo nieroztropnie.

Trwają przygotowania do obchodów 60. Dni Borów Tucholskich, które odbędą się w dniach 19 – 21 lipca br. Już teraz zdradzamy, jakie gwiazdy wystąpią podczas tegorocznego, jubileuszowego święta naszego regionu.

Piątek (19 lipca) upłynie pod znakiem folku. Z okazji uroczystego otwarcia 60. DBT na scenie wystąpi zespół Brathanki.

Z kolei sobota (20 lipca) to propozycja przede wszystkim dla młodego pokolenia. Gwiazdą wieczoru będzie finalista programu „Idol” Jakub Krystyan – multiinstrumentalista, wokalista i kompozytor. Gatunek muzyczny, jaki reprezentuje, to pop.

Zaś niedziela (21 lipca) to już najmocniejsze „muzyczne uderzenie”. W finale 60. Dni Borów Tucholskich wystąpi bowiem legendarna polska formacja rockowa, czyli zespół KULT!


(red.)

tuchola.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook