Do naszego powiatu dotarł „IGOR”!

IMGW wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia dla północno-zachodniej Polski. Niestety, prognoza nie była precyzyjna. Do Polski dotarła wichura,  ponownie znad Skandynawii.

Prognozy pierwotnie przewidywały, że niekorzystne warunki potrwają do około godziny 18-stej, niestety, stało się inaczej. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym wiatrem dla województw pomorskiego i zachodniopomorskiego oraz dla północnych części województw wielkopolskiego i lubuskiego. Wiatr w tych regionach w porywach może osiągać prędkość 80 km/h. W tej chwili front przechodzi przez nasz powiat. Silnemu wiatrowi towarzyszą opady deszczu. Temperatura powietrza waha się w okolicach 5 stopni, ale temperatura odczuwalna oscyluje wokół zera. Apelujemy o ostrożność, zwłaszcza na drogach.


(red.)

admin

Next Post

Po wyborach obudzimy się w już zupełnie innym kraju! - Stanisław Michalkiewicz

pon Mar 18 , 2019
Po wyborach obudzimy się w już zupełnie innym kraju! – Stanisław Michalkiewicz opowiada pełną historię urojonych żydowskich roszczeń majątkowych wobec Polski i Polaków, związanych z tzw. mieniem bezdziedzicznym i amerykańską ustawą 447 JUST, fragment wykładu „Szabesgoje”, wygłoszonego we Wrocławiu 16.03.2019 r.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook