20 października 2020

Do Rady Powiatu wybieraliśmy kandydatów spośród wielu osób…

5 min read
Kandydatów było wielu, uprawnionych do głosowania tysiące, a udział w wyborach wzięli nieliczni – twardy elektorat, który ma swoje typy od lat. Mechanizm działania wśród tych wyborców jest równie skomplikowany, co budowa anatomiczna człowieka. Do wzięcia w wyborach namawiali najznamienitsi politycy, działający w naszym powiecie, a choćby pan poseł Król.

Przypomnijmy wszystkie dane, zanim poznamy „wybrańców”.
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
RODE Beata Elżbieta 36 1 Mały Mędromierz
KLUNDER Marek 33 2 Tuchola
WASINIEWSKI Marcin 35 3 Kiełpin
ROMIŃSKI Kazimierz Tomasz 55 4 Nadolna Karczma
LANDMESSER Zenon 25 5 Stobno
NITKA Halina Teresa 55 6 Tuchola
URBAN Ilona Anna 39 7 Bladowo
OLESZKIEWICZ Dorota Władysława 67 8 Mały Mędromierz
SWOIŃSKI Zbigniew Zenon 57 9 Jesionowo
ZAKRYŚ Dariusz Paweł 41 10 Tuchola
ZABOROWSKI Marcin 30 11 Tuchola
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
KOWALIK Jerzy 52 1 Tuchola
CHYŁA Szymon Karol 35 2 Wymysłowo
HAŁAJDZIAK Genowefa Henryka 56 3 Tuchola
WAMKE Zbigniew 63 4 Tuchola
PRILL Sylwia Katarzyna 39 5 Tuchola
CZUPRYNIAK Jan 60 6 Tuchola
JEROSŁAWSKI Jarosław 22 7 Mały Mędromierz
SZOSTAK Marceli Mateusz 25 8 Tuchola
BRZUCHALSKA Stefania 24 9 Tuchola
JEZIORSKA Honorata Maria 31 10 Tuchola
JANUSZEWSKI Jan Franciszek 63 11 Tuchola
PEDDIE BORROTO Karolina Maria 29 12 Tuchola
ROSTANKOWSKA Alicja Małgorzata 33 13 Wysoka
KOCIŃSKI Wojciech 26 14 Tuchola
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT 2014
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
ŁUKASZEWICZ Krzysztof Bernard 49 1 Tuchola
ZAKRZEWSKI Ireneusz 47 2 Tuchola
NIEŻÓRAWSKA Anna Maria 28 3 Tuchola
WOLIŃSKI Marian Józef 55 4 Koślinka
IMBIOROWICZ Dariusz Daniel 31 5 Tuchola
WILUŚ Alicja Helena 56 6 Tuchola
KLINICKI Zbigniew 54 7 Tuchola
BARANOWSKA Danuta Maria 53 8 Tuchola
DUDA Robert Maciej 44 9 Tuchola
GOŚLICKA Ewa Maria 51 10 Tuchola
KOCH Katarzyna Stanisława 34 11 Wielki Mędromierz
SEMRAU Tadeusz Jan 60 12 Gostycyn
GALIŃSKA Martyna Magdalena 21 13 Płazowo
KORDA Maciej Bronisław 50 14 Gostycyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
MÓWIŃSKI Piotr Marek 49 1 Płazowo
OLLER Małgorzata Bożena 57 2 Tuchola
SŁOMA Jarosław Jan 50 3 Tuchola
DREWCZYŃSKA Barbara Józefa 52 4 Legbąd
MUZIOŁ Anita Magdalena 35 5 Stobno
KŁOSOWSKA Ewa Maria 63 6 Tuchola
FRYCKOWSKI Mariusz Ryszard 49 7 Tuchola
HOFFMANN Marian Franciszek 59 8 Raciąż
MEGGER Mirosław 48 9 Tuchola
MUZOLF Sławomir 40 10 Kiełpin
TAJL Roman Józef 59 11 Tuchola
REDLARSKI Paweł Marek 29 12 Tuchola
WEILANDT Marianna 67 13 Tuchola
ŁANGOWSKI Stanisław 66 14 Tuchola
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TUCHOLSKIE FORUM GMINY I POWIATU”
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
GRUGEL Zbigniew Józef 61 1 Tuchola
METKOWSKI Wiktor 63 2 Tuchola
ALICHNIEWICZ Wiesława Zofia 61 3 Tuchola
MUZIOŁ Janusz Józef 59 4 Tuchola
GÓRECKA Barbara 49 5 Tuchola
WOJCIECHOWSKI Ryszard Jerzy 58 6 Tuchola
ŁYCZYWEK Maria Magdalena 54 7 Tuchola
RZĄSKA Edmund Jan 66 8 Tuchola
GOZDEK Ewa Maria 52 9 Tuchola
GALINSKI Andrzej Franciszek 49 10 Tuchola
CUPA Witold Gerard 70 12 Tuchola
ŁANGOWSKI Krzysztof 49 13 Tuchola
GIERSZ-SZWEDA Grażyna Katarzyna 39 14 Tuchola
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT OBYWATELSKI
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
JANOWSKA-GIŁKA Halina Maria 63 1 Tuchola
BASTA Renata Walentyna 66 2 Tuchola
ZIENKIEWICZ Marek 52 3 Tuchola
STACHOWICZ Tadeusz Andrzej 44 4 Tuchola
MACIEJASZEK Daria Marzenna 55 5 Tuchola
GÓRNOWICZ-WYTRĄŻEK Beata 38 6 Tuchola
POPIELARZ Remigiusz Ignacy 49 7 Tuchola
LENARTOWICZ Robert 31 8 Lubierzyn
JURZAK-BIENIAS Joanna 37 9 Raciąż
SALA Henryk Bogdan 63 10 Tuchola
GÓRNOWICZ Krzysztof 28 11 Bladowo
MARCHEL Anna Monika 24 12 Tuchola
BRODOWSKI Krzysztof 58 13 Tuchola
WEGNER Iwona Urszula 53 14 Tuchola

OKREG NR 2, KUJAWSKO-POMORSKIE, TUCHOLSKI

  • INSTYTUCJA:RADA POWIATU TUCHOLSKIEGO

  • LICZBA KOMITETÓW:6

  • LICZBA KANDYDATÓW:46

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
NOWAK Lucyna Barbara 46 1 Jeleńcz
OLEJNICZAK Ewelina Wioleta 29 2 Wielki Mędromierz
PRZYBYSZ Jan Leon 58 3 Kęsowo
KLATECKI Roman Władysław 43 4 Gostycyn
SMAGLIŃSKA-BIESEK Sabina Helena 54 5 Kęsowo
KAWSKA Elżbieta 56 6 Bagienica
WILKOWSKI Marek Bogdan 41 7 Krajenki
PIESIK Paweł 26 8 Mała Klonia
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
BROSZKIEWICZ Piotr 60 1 Gostycyn
KNUTH Dorota 23 2 Tuchółka
SASS Mateusz 26 3 Mała Klonia
JABŁOŃSKI Henryk Piotr 55 4 Bagienica
KRIZEL Agnieszka 32 5 Wieszczyce
KOWALEWSKA Natalia Maria 33 6 Gostycyn
CHARUŻYK Agnieszka Dorota 32 7 Bagienica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT 2014
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
MRÓZ Michał 53 1 Gostycyn
ZIEGLER Anna Maria 49 2 Pruszcz
PIECHOWIAK Jerzy 57 3 Gostycyn
POGORZELCZYK Andrzej Marian 57 4 Kęsowo
CIŻMOWSKA Iwona 38 5 Jeleńcz
KRYZA Michał Jan 31 6 Obrowo
LORCZAK Ewa Barbara 53 7 Wielki Mędromierz
BORTNIK Dariusz Jan 55 8 Piastoszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
SANKOWSKA-KENSIK Alina Ewa 38 1 Jeleńcz
GIERSZEWSKI Eugeniusz Jerzy 63 2 Wielki Mędromierz
KOŻUCH Marek 30 3 Grochowo
KRAUZE Halina Maria 57 4 Bagienica
OSTROWSKI Bartosz 33 5 Kamienica
SZWEDA Maria Helena 58 6 Żalno
WRÓBLEWSKA Jolanta 55 7 Tuchółka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TUCHOLSKIE FORUM GMINY I POWIATU”
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
TYDA Danuta 55 1 Kęsowo
KUCHARSKI Ireneusz 37 2 Gostycyn
BRZUCHALSKI Zbigniew 64 3 Wielki Mędromierz
BOROWIECKA-GUTSZE Renata Janina 51 4 Adamkowo
MICHALAK Piotr Łukasz 36 5 Żalno
PRZYTARSKA Marzena 42 6 Przyrowa
NOWAKOWSKI Jacek Edward 38 7 Piastoszyn
ŁAPKA Stanisław Bernard 61 8 Gostycyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT OBYWATELSKI
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
KASICA-KOŁOMYJSKA Barbara Bożena 64 1 Wielki Mędromierz
KLINGER Hanna Maria 52 2 Tuchola
GRZECA Anna 50 3 Pruszcz
WILKOŃSKI Andrzej 50 4 Kęsowo
WIŚNIEWSKI Łukasz Stanisław 28 5 Żalno
PRZYTARSKA Katarzyna 38 6 Drożdzienica
GWISDALLA Grzegorz Jan 34 7 Żalno
ZIENKIEWICZ Izabela Dorota 51 8 Tuchola

OKREG NR 3, KUJAWSKO-POMORSKIE, TUCHOLSKI

  • INSTYTUCJA:RADA POWIATU TUCHOLSKIEGO

  • LICZBA KOMITETÓW:6

  • LICZBA KANDYDATÓW:70

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
SZANECKA Honorata Jadwiga 37 1 Klonowo
ANDREARCZYK Marcin 28 2 Lińsk
SIEROSŁAWSKI Piotr Wojciech 27 3 Cekcyn
REZMER Wiesław Piotr 39 4 Byłyczek
DALECKI Jan Tadeusz 24 5 Cekcyn
GWIZDAŁA Magdalena 30 6 Śliwiczki
DREWEK Tadeusz Franciszek 62 7 Cekcyn
WUTKOWSKA Grażyna 56 8 Śliwice
PIK Jadwiga Zofia 68 9 Bysław
ZIEGERT Przemysław Ludwik 32 10 Sucha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
KACZYŃSKI Leszek Piotr 43 1 Minikowo
HOPPE Edyta 45 2 Bysław
SOPEL-SZAMOCKA Joanna 33 3 Śliwice
KAWCZYŃSKA Bożena Anna 41 4 Cekcyn
SZLACHCIKOWSKI Jarosław Sebastian 19 5 Śliwice
GROMOWSKI Kamil 20 6 Śliwice
DOERING Marian Stanisław 43 7 Lubocień
ARMATA Stanisław 53 8 Trzebciny
BYNIASZEWSKA Teresa 58 9 Ostrowo
KONWALSKA Katarzyna 32 10 Brzozowe Błota
CHABOWSKI Czesław 64 11 Cekcyn
BANACH Andrzej Zygfryd 61 12 Śliwiczki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT 2014
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
WILKIEWICZ Justyna Joanna 40 1 Iwiec
CHEREK-KANABAJ Teresa Maria 64 2 Śliwice
POZORSKI Cezary Grzegorz 41 3 Tuchola
KOZŁOWSKA Gabriela Danuta 43 4 Śliwice
ŁEPEK Mirosław 53 5 Tuchola
BONK Tomasz Jan 32 6 Bysław
DĄBROWSKA Agata Anna 31 7 Tuchola
ŁOBOCKA Ewa 30 8 Jabłonka
PIESIK Beata Maria 23 9 Brzeźno
ZIELAZNY Ambroży 75 10 Sucha
MIROTA Joanna 47 11 Okoniny
KILICHOWSKI Marek 47 12 Łyskowo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
KABAT Aleksandra 56 1 Cekcyn
KROPLEWSKI Wojciech Zbigniew 51 2 Śliwice
URBAŃSKI Andrzej Wiesław 32 3 Śliwice
LEWANDOWSKI Antoni 51 4 Lubiewo
KIZIŃSKA Teresa Zofia 55 5 Cekcyn
KAROLEWSKA Hanna 46 6 Bysław
ZEP Łukasz Mateusz 36 7 Klonowo
GWIZDAŁA Estera 37 8 Bysław
TALAŚKA Katarzyna 36 9 Łąski Piec
KLAMANN Ryszard 56 10 Brzozowe Błota
TRAWCZYŃSKI Waldemar Zbigniew 28 11 Cekcyn
KLAPCZYŃSKI Wojciech Stanisław 42 12 Nowy Sumin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TUCHOLSKIE FORUM GMINY I POWIATU”
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
GROMOWSKA Dorota 44 1 Krzywogoniec
SKAŁECKI Michał Jacek 65 2 Płazowo
PRUSZAK Andrzej 50 3 Główka
PUCHOWSKI Bartosz Marcin 36 4 Wysoka
MYSZKOWSKI Andrzej Antoni 51 5 Bysławek
JASTAK Joanna Izabela 40 6 Lubiewo
JANUSZEWSKI Mieczysław 62 7 Okoniny Nadjeziorne
POZORSKA Hanna 46 8 Bysław
KOTRAS Martyna Katarzyna 23 9 Bysław
BANACH Joanna 34 10 Śliwice
SUCHOMSKI Piotr 25 11 Cekcyn
DANIŁKO Józef Dominik 75 12 Wandowo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT OBYWATELSKI
Nazwisko Imiona kandydata Wiek Pozycja Miejsce zamieszkania
KOWALSKA Jolanta Elżbieta 47 1 Lubiewo
MIELCARSKI Edward Marian 65 2 Płazowo
HOPPE Jerzy Jan 62 3 Bysław
CHMARA Marcin Paweł 39 4 Cekcyn
SKWIERCZ Elżbieta Maria 35 5 Linówek
GRUGEL Marek 36 6 Cekcyn
GIŁKA Danuta Elżbieta 46 7 Krzywogoniec
WĘGRZYN Maria Mirosława 54 8 Sucha
KNUT Grzegorz 30 9 Śliwice
ZIEMANN Adam Augustyn 34 10 Lińsk
LEWANDOWSKA Katarzyna 24 11 Zamarte
ŚPICA Stanisław 48 12 Sowiniec

_________________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook