18 kwietnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„Do tej pory sobie gratuluję, że nie zostałem aktorem” – Jerzy Połomski w Lubiewie!

1 min read

Jerzy Połomski  w jednym z programów TV oświadczył, że „do tej pory sobie gratuluje, że nie został aktorem”, a zagrożenie takie istniało, bo uczył się w szkole teatralnej, po tym jak nie dostał się na architekturę.

W decyzji wspomógł go profesor Ludwik Sempoliński mówiąc: „Trzymaj się piosenki, bo aktorem możesz być średnim, a w piosence rokujesz, że możesz być ponad średnią”. Rokował zresztą od lat, bo gdy śpiewał jako dziecko w rodzinnym domu w Radomiu, to „aż sąsiadki przystawały”. Choć przyznał, że miał kłopoty z przedniojęzykowym „ł”. Pan Jerzy  nie lubi piosenki „Cała sala śpiewa z nami”, ale na życzenie publiczności zawsze ją wykonuje na koncertach. Kiedy wsłuchiwał się pierwszy raz w brzmienie świeżo wydajnej płyty ze swoimi piosenkami, zawsze chciał je zmieniać, dlatego robił to tylko raz, później płyta lądowała na półce. Dążenie do perfekcji? Bez wątpienia tak.

Nie ma basenu, nie ma samolotu, mieszka w kamienicy. Jego słabością są meble, podobno zjawiskowe, jednak to wszystko blednie przy talencie piosenkarza, szacunku dla publiczności i jego kapitalnej kondycji.

Pan Jerzy Połomski   – gwiazda polskiej estrady, wystąpi w Domu Kultury w Lubiewie o godz: 18:00,  27 kwietnia 2014r.  Bilety do nabycia  w UG Lubiewo, DK Lubiewo. Trzeba tam być!

______________________

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook