28 października 2020

Do wygrania dwuosobowa wycieczka do Salzburga!

1 min read
Z okazji inauguracji połączenia lotniczego Bydgoszcz-Frankfurt, Urząd Marszałkowski organizuje konkurs dla mieszkańców województwa. Do wygrania dwuosobowa wycieczka do Salzburga. Na zgłoszenia czekają do 17 kwietnia.
 
Konkurs skierowany jest do mieszkańców regionu, którzy planują lot na trasie Bydgoszcz-Frankfurt (warunkiem udziału jest zakup biletu) oraz krótko uzasadnią, dlaczego warto latać z Bydgoszczy. Zgłoszenie należy przesłać do 17 kwietnia na adres a.strzyzewska@kujawsko-pomorskie.pl lub adres pocztowy Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń. Regulamin konkursu tutaj.

Nagrodą jest dwuosobowa wycieczka do Salzburga w terminie 1-3 maja o wartości 4 tysięcy złotych, ufundowana i organizowana przez agencję turystyczną KOMPAS. Organizator zapewnia bilet lotniczy, 2 noclegi w hotelu czterogwiazdkowym w Salzburgu, śniadanie, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, pełne ubezpieczenie turystyczne,  a także pokrycie kosztów wynikających z naliczenia podatku dochodowego z tytułu otrzymania nagrody. Więcej informacji tutaj.

Więcej o uruchomieniu połączenia lotniczego Bydgoszcz-Frankfurt nad Menem tutaj.
__________________
(red.)
kujawsko-pomorskie.pl
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook