8 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Do wzięcia jest 5000 złotych!

2 min read
W tym roku znów można będzie ubiegać się o mikrodotacje z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Zainteresowanych zapraszamy w czwartek 23.02 br. o godzinie 9:30 do Książnicy Tucholskiej na spotkanie informacyjne.

Zaproszenie

 Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica oraz Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych Tłok zaprasza na spotkanie informacyjno-promocyjne dla osób zainteresowanych udziałem w projekcie „Inicjuj z FIO bis”.

 W ramach projektu przyznawane będą mikrodotacje do wysokości 5 000 zł.

Dofinansowanie będzie można przeznaczyć między innymi na sprzęty związane z obszarem działań organizacji, remont lokalu, podniesienie kwalifikacji członków, działania na rzecz społeczności lokalnej.

 O mikrodotacje ubiegać się będą mogły:

  • młode organizacje, wpisane do KRS nie wcześniej niż 30 miesięcy od dnia złożenia wniosku z rocznym budżetem nie przekraczającym 25 tys. zł.
  • Patroni – organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 UoDPPioW,  dzięki którym konkretna grupa nieformalna/samopomocowa będzie miała możliwość realizacji lokalnego przedsięwzięcia
  • grupy nieformalne – min. 3 osoby wspólnie realizujące lub chcące realizować działania w sferach pożytku publicznego
  •  grupy samopomocowe dobrowolny zespół osób którego aktywnie działanie skierowane jest na pokonywanie problemów oraz zmianę warunków życia jego członków

 Nabór wniosków konkursowych potrwa do 17.03.2017 roku.

Dokumentacja konkursowa dostępną będzie na stronie internetowej www.trgp.org.pl

 Spotkanie informacyjno-promocyjne dla powiatu tucholskiego odbędzie się dnia 23.02.2017 (czwartek), w Starostwie Powiatowym, ul. Pocztowa 7c , Tuchola, sala multimedialna, godz. 9:30.


tucholski.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook