18 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Dwa spektakle w Parku Zamkowym

1 min read

Zapraszamy wszystkich, którzy stęsknili się za teatrem! 24 lipca br. (piątek) w Parku Zamkowym (za Urzędem Miejskim) w Tucholi odbędą się 2 spektakle teatralne. Wstęp wolny!

O godz. 18.00 zapraszamy na „Morskie opowieści” – spektakl familijny Teatru Łata z Poznania o lekkiej, żartobliwej formie z wyraźnymi odniesieniami do slapstiku rodem z niemego kina. Przesłaniem spektaklu jest myśl, iż ciągle czegoś szukamy nie dostrzegając, że to co najcenniejsze jest tuż obok nas. Jego atutem, poza niezwykle ekspresyjną grą aktorów jest „żywa”, zmieniająca się scenografia, wprowadzająca widza w magię prawdziwego teatru. Rewelacja dla dzieci i dorosłych! Spektakl podbija publiczność w kraju i za granicą – prezentowany był na Międzynarodowych Festiwalach Teatralnych w Austrii i Palestynie.

O godz. 19.00  odbędzie się spektakl pt. „Maruczella”, który łączy w sobie humor, niezwykłą stylistykę Niemego Kina i filmów Federico Felliniego przez co tworzy niezwykły spektakl, który od pierwszych chwil porywa publiczność. Perfekcyjnie łącząc pantomimę z taneczno–komicznymi scenkami „Maruczella” jest ofertą dla całych rodzin, wzbudzając salwy śmiechu tak u małych, jak i dużych widzów.

Spektakle odbędą się w ramach projektu „Teatr w Małym Mieście”.

Organizatorami są: Tucholski Ośrodek Kultury oraz Fundacja Wspierania Twórczości Niezależnej.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


tuchola.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook