1 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Dworcowy raj dla dzieci? To Sala Zabaw Tucholiki !

3 min read

SONY DSC

To miejsce tętni życiem, kiedy rodzice relaksują się „przy małym co nieco”, ich pociechy szaleją tuż obok, rzeczywiście w jednej chwili przenosimy się do innego świata, świata dzieci.

Właściciel firmy, pan Karol Szulczyński wraz ze swoją uroczą żoną i animatorką zabaw, zadbali chyba o wszystko, aby stworzyć dzieciom miejsce jedyne w swoim rodzaju. Sala Zabaw Tucholiki godna jest miana XXI wieku! W przepięknie zaadaptowanych, gigantycznych halach dworcowych, powstał niezwykły kompleks, który ma tylko jeden cel, a ten jest bardzo ścisłe określony – rozrywka dla dzieci. Mnogość urządzeń, atrakcji dla wszystkich, przyprawia o zawrót głowy i to dosłownie.

W czasie kiedy rodzice robią zakupy, albo mają ochotę na chwilę odpoczynku i przepyszne jedzonko, mogą to zrobić , bez najmniejszych obaw, bo ich dzieci mają w tym czasie zagwarantowane bezpieczeństwo, opiekę i milion atrakcji. Kapitalne, atestowane, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa urządzenia, stoją przed nimi otworem. Tutaj można się wyszaleć! Elastyczne godziny pracy i fachowa obsługa, dają 100% satysfakcji i pewności, że żadnemu dziecku nie spłynie po policzku nawet jedna łza, wręcz przeciwnie, trudno je będzie stąd zabrać, ale kiedy ta sztuka wreszcie się uda, można mieć pewność, że na kolejny raz będą oczekiwały z zegarkiem w rączkach, a rodzice będą musieli zmienić nawet  najambitniejsze plany, bo obowiązkową stanie się wizyta w tucholskim dworcu.

Ten wspaniały plac zabaw słynie również z imprez zorganizowanych, to właśnie tutaj odbywają się uroczystości

jedyne w swoim rodzaju np, imieniny, urodziny. W specjalnie przygotowanej do tego celu salce, znajduje się wielki  stół, który rzeczywiście potrafi się uginać od nadmiaru wspaniałości i to wyjątkowe otoczenie, pełne baśniowych postaci. To jednak nie wszystko, bo nikt tutaj nudził się nie będzie, zadba o to specjalistka / animatorka. Pod tym pozornie poważnym tytułem ukrywa się ale tylko przez sekundę, wyjątkowa osoba, dzieci doskonale to wyczuwają.

Całkowicie nowatorskie urządzenia dają dzieciom sporo skojarzeń z postaciami, które znają i w jednej chwili dziewczynki przekształcają się w baśniowe królewny, a chłopcy stają się superbohaterami. Zgromadzone urządzenia rozwijają nie tylko sprawność fizyczną, ale również dają możliwości intelektualnego rozwoju – bezcenne!

Plac zabaw posiada również swoją infrastrukturę, a to oznacza, że wszystko znajduje się w zasięgu wzroku. Można skorzystać  z łazienki, do dyspozycji są środki higieny, zadbano nawet o najmniejsze szczegóły, wszystko dla wygody małych klientów.

W zupełnie sporym barze można zamówić wiele wspaniałych dań, a wśród nich do wyboru; „coś konkretnego”, lub mnóstwo wspaniałych ciast ( polecamy napoleonki i wspaniałe pączki!). Co najważniejsze, można się delektować doskonale zaparzoną kawą, a na tym, to my się znamy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby w mnogości propozycji, zamówić coś równie wspaniałego.

Wyjątkowa firma zaprasza także podróżujących, w specjalnej sali mogą spokojnie skorzystać z przebogatej oferty. Tucholiki dają pełnię zadowolenia każdemu, kto się tutaj pojawi, a to ważne i stanowi milowy krok w powolnym ale niezwykle konsekwentnemu przekształceniu przepięknego dworca kolejowego w Tucholi w obiekt, który będzie stanowił jedną z wizytówek miasta. Jak to możliwe? Już wkrótce przejdzie rewitalizację i będzie miejscem bardzo uczęszczanym i wielu znaczeń.

Nadchodzą zmiany, pierwszą właśnie poznaliśmy. TOKiS – PRESS sprawdził to miejsce i bez chwili wahania mówimy: POLECAMY Plac Zabaw TUCHOLIKI!!!

Sprawdźcie nas i… nie dziękujcie!

 


(RED.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook