2 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Dworek Wymysłowo wśród najlepszych w Polsce przedsiębiorców na terenach wiejskich

2 min read
Dworek Wymysłowo prowadzony przez Joannę Kłodzińską-Szewczenko i Jana Kłodzińskiego znalazł się w gronie 13 laureatów ogólnopolskiego konkursu „Sposób na sukces” na najlepsze działania promujące przedsiębiorczość i tworzenie miejsc pracy na terenach wiejskich.

Wręczenie nagród XVI edycji konkursu odbyło się 28 czerwca br. w Pałacu Belwederskim w Warszawie. Laureaci nagrodę odebrali z rąk Ryszarda Zarudzkiego, podsekretarza Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wysłuchali także gratulacji przekazanych przez Prezydenta Andrzeja Dudę w liście gratulacyjnym. Joanna Kłodzińska-Szewczenko i Jan Kłodziński otrzymali, oprócz nagrody od Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, także rzeźbę Anioła Powiatu Tucholskiego od Rady i Zarządu Powiatu Tucholskiego, dyplom i Statuetkę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz list gratulacyjny od Dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie.  Konkurs objęty był patronatem honorowym Prezydenta RP Andrzej Dudy oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Dworek Wymysłowo oferuje bazę noclegowo- usługowo- wypoczynkową, a także prowadzi Muzeum Kultury Indian Ameryki Północnej im. Sat Okh’a, stanowiąc wzór dla przedsiębiorstw o rodzinnym charakterze.

Wygrana w ogólnopolskim konkursie jest nie tylko zaszczytem dla Laureatów, ale także doskonałą reklamą turystyki w Borach Tucholskich, za którą serdecznie dziękujemy. Relację z rozdania nagród można będzie zobaczyć w TVP1 w programie Agrobiznes i na portalach internetowych specjalizujących się w tematyce wiejskiej.

_______________________

tucholski.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook